Wpis z mikrobloga

Z penetracji tego otworu musiałem niestety zrezygnować ze względu na mój rozmiar.

Trasa ekstremalna w Jaskini Niedźwiedziej w Sudetach odwiedzana jest tylko przez 100 osób rocznie podczas gdy na zwykłą turystyczną trasę wchodzi aż 350 osób dziennie. Jeżeli jesteście ciekawi dlaczego tak jest to zapraszam do mojego znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/5639647/najbardziej-klaustrofobiczna-trasa-turystyczna-w-polsce-jaskinia-niedzwiedzia-1/
Ostrzegam jednak osoby z #klaustrofobia ( ͡º ͜ʖ͡º)
#penetrujedziury #ciekawostki #podrozujzwykopem #podroze
  • 77
Tak sobie myślę, że tacy jak Ty, którzy świadomie podejmują takie ryzyko, zupełnie nie będac do tego w żaden sposób zmuszeni, powinni płacić podwójną składkę na NFZ, a także obowiązkowy podatek na rzecz TOPR, taternictwa jaskiniowego, grupy ratownictwa jaskiniowego itp. Bądź co bądź, ci ludzie narażają swoje życie w akcjach ratowniczych przez głupotę innych.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KawiakJones: jak mój ratlerek chciał się przedostać do suki w kojcu bo miała cieczkę to siedział tak długo i nic nie jadł i w końcu schudł odpowiednio i przecisnął się pod siatką, bierz przykład jeżeli Ci zależy
Czy oglądając takie filmy ktoś też tak ma, że w dolnej części pleców pojawia się takie nieprzyjemne uczucie, jakby uciskanie w okolicach pośladów?