Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie odczuwam zbytnio pociągu do kobiet z naszego kraju i w ogóle słowianek. Kręcą mnie dziewczyny z innych krajów, które mają ciemniejszą karnację, włosy i oczy ode mnie. Do tego strasznie kręci mnie rozmawianie z dziewczynami w innym języku. Marzę o międzynarodowej miłości. Czy to normalne? Czy ktoś z Was też tak ma? Czy jestem męską wersją #p0lka?

#kiciochpyta #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #relacjedamskomeskie #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2d4db30010a81b084b3b4a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 8
OP: @AnonimoweMirkoWyznania: @Wstawaj, zapomniałeś jeszcze o dziewczynach z Ameryki Łacińskiej, Azji Południowo-Wschodniej, Afrykankach. Uwierz mi, że u nich mam także bardzo duże szanse, a co do Włoszek to tak się składa, że spotykałem się z jedną, więc nie mierz wszystkich swoją miarą. Jestem blondynem o jasnej karnacji, i niebiesko zielonych oczach, to potrafi kręcić dziewczyny z południa Europy.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri
Eh: @AnonimoweMirkoWyznania:

a co do Włoszek to tak się składa, że spotykałem się z jedną, więc nie mierz wszystkich swoją miarą. Jestem blondynem o jasnej karnacji, i niebiesko zielonych oczach, to potrafi kręcić dziewczyny z południa Europy.


No na jedną noc jako coś egzotycznego. Polki dla mokebe też są egzotyczne na jedną noc. Co do łacińskiej masz rację, fajnie będziesz miał z taką Indianka co jak dobije do 30 to
Do OPa

Jestem blondynem o jasnej karnacji, i niebiesko zielonych oczach, to potrafi kręcić dziewczyny z południa Europy.


Duże takie profity mają u południowych Europejek? Na ten moment zauważyłem to u siebie wobec ciemnych rodaczek