Wpis z mikrobloga

Jeżeli Margot uważa, że jest i czuje się kobietą, to ja i pan powinniśmy to uszanować.


@opel123:

Seksualnie identyfikuję się jako helikopter bojowy. Odkąd byłem dzieckiem marzyłem o fruwaniu nad polami naftowymi i zrzucaniu ładunków wybuchowych na obrzydliwych cudzoziemców. Ludzie mówią mi, że człowiek nie może być śmigłowcem i jestem cholernie opóźniony, ale nie obchodzi mnie to, jestem piękny. Miałem operację plastyczną i zainstalowałem sobie noże obrotowe, 30 mm armaty oraz
  • Odpowiedz
@SquirrelsCanFly: Różnica jest taka, że w jednym przypadku wierzymy ludziom odnośnie ich samoidentyfikacji płciowej, a w drugim wierzymy ich samoidentyfikacji płciowej oraz wiekowej.

Pytanie, dlaczego w pierwszym przypadku mamy obowiązek słuchać tych ludzi, a w drugim przypadku nie.
  • Odpowiedz
kobieta! 60 lat. Więcej emeryturki.


@wolny_kangur: #!$%@?ć emeryturki, jestem kobietą i żądam by mnie zatrudnić w radzie nadzorczej która to powinna składać się w minimum 50% z kobiet ;). Problem w tym że najpierw muszę się przeprowadzić do bardziej postępowego kraju ;)
  • Odpowiedz
@Quester: Nie do końca :) Poczytaj lepiej jakie są podejmowane działania medyczne wobec jednych i drugich osób, dlaczego na np. osoby z urojeniami typu czuję się Napoleonem pewne leki działają, a na osoby transpłciowe już nie? Dlaczego transpłciowość może być uwarunkowana genetycznie? Dlaczego osoby trans często mają troche inną budowę niektórych części ciała?
  • Odpowiedz
Czemu tym ludziom chce się robić takie zamieszanie? Tak samo w usa, czy oni nie mają pracy/obowiązków/rodziny? Ja po powrocie z roboty jestem #!$%@? jak koń po westernie, jedyne o czym marze to dobra micha, temacik, książka i sen... a oni wojują jak by od tego zależało przetrwanie gatunku ludzkiego... XD
  • Odpowiedz