Wpis z mikrobloga

@Kokos: Wejdź na pierwszy tag i zobaczysz, że dobre gitary to generalnie moja pasja. Bardzo lubię mieć spoko sprzęt mimo że nie gram jakoś super. Po prostu fascynuje mnie to jak one wyglądają, są zrobione etc. Odkładałem na nie przez lata, jedni kupują auto z salonu, drudzy gitarę co jakiś czas ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Orzeech: ja znam twój tag, ale ten sprzęt kosztuje fortunę. Nikt normalny nie ma tyle kasy ani miejsca do trzymania tego wszystkiego. :-)
@Kokos: Zajmują i kosztuja dużo mniej niż samochód, a jeszcze mają taka zaletę, że jak kupię za x, to sprzedam za 90-110% x podczas gdy z samochodem tak nie umiem i częściej jest to 30%x :D

@horrendous: To Skervesen Nebelung. Był na tagu :) A te Jacksony Bulba też miałem, chyba 4. Fajoskie gitary do nowoczesnego metalu!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@horrendous: ok 3,5k to nie jest duża cena. Za wersję USA jest zdecydowanie więcej, zapytaj pana orzecha. ;-)

Gitara jest bardzo dobrze wykonana, komponenty super, brzmi fajnie, strój trzyma perfekcyjnie. Ale pewnie będę zamieniał na coś innego, bo to nie jest do końca mój klimat.