Wpis z mikrobloga

@Mathas: Tak, pozarażać nas tu wszystkich, zaraz czerwoną strefą zostaniemy, bo dzbany się uparły, że muszą iść jak jest ogólnoświatowa pandemia i ludzie umierają. My nie chcemy tu umierać!
@xandra: tylko się grzecznie zapytałem, ale oczywiście trudno Wam grzecznie odpowiedzieć, tylko z pretensjami jak mogę nie wiedzieć gdzie jakiś anonimowy użytkownik wykopu mieszka. Tak dla Twoje informacji, bo mimo, że mieszkasz w Częstochowie to nie wiesz wszytskiego. W tym toku piesze pielgrzymki zostały ograniczone w większości do sztafet składających się z 5 osób plus ok. 3 księży. Po drugie większość pielgrzymek dociera do Jasnej Góry w okolicach 14, 15 sierpnia.
@wacetob: A co w tym było niegrzecznego? Powiem ci co widziałam, grupę około 50 osob, bez masek, harcerzy i 2 księży, siedzieli sobie dookoła żabki, gdzie najczęściej kupuję, więc 5 osób to chyba z dupy wziąłeś xD
@xandra: jak każdemu nieznajomemu odpowiadasz z pretensja jak czegoś nie można wiedzieć to podziwiam wychowanie.
Proszę poczytaj sobie wytyczne poszczególnych Kurii odnośnie pielgrzymek pieszych w tym roku i pooglądaj relacje z nich. To zobaczysz o czym mówię. Następnym razem rób zdjęcia i zgłaszaj do sanepidu, a nie żal się na portalu z śmiesznymi obrazkami. Z tego co wiem to pod sklepem można bez maseczki stać. Proszę nie zdziw się jak 15
jak każdemu nieznajomemu odpowiadasz z pretensja jak czegoś nie można wiedzieć to podziwiam wychowanie.


@wacetob: Tylko dziś, w dwóch wątkach zelżono mnie 4x przy użyciu wulgaryzmów. Owszem i zrobię tak, tylko niestety policja i sanepid bardzo słabo na takie zgromadzenia reagują. Nie powiedziałam nigdzie, że popieram takie gromadzenie się, niezależnie od miejsca. Jeśli te dzbany przywloką ze sobą koronawirusa, a więcej niż pewne, że to zrobią, to z pewnością znów będę