Wpis z mikrobloga

Jak tam boidupy?
W kwietniu jak chodziłam bez maseczki to pod wpisem było 500 komentarzy jak tak mogę, ze narażam innych blabla xddd
Wiecie co? Nadal jeżdżę bez maseczki i chodzę do sklepów bez maseczki.
Ale widzę, ze debile z wykopu potrzebują kilku miesięcy zeby pójść po rozum do głowy. Zawsze jestem przed wami, powiem cos a wy z opóźnieniem kilku miesięcy widzicie ze miałam racje i zaczynacie gadać tak samo jak ja xd
Już nie kupujecie maseczek? Jakieś ffp3 najlepsze, tak znawcy? Ile macie w zapasie- 100, 200? XDD A jak zapasy makaronu i ryżu? Już macie lamusy? XD
#bekazwykopkow #koronawirus #koronadebile #warszawa #pozdrawiam
crazykokos - Jak tam boidupy?
W kwietniu jak chodziłam bez maseczki to pod wpisem był...

źródło: comment_1596881200I2uHpPL2yiScA3p3lR3DCV.jpg

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
@crazykokos:
Nie wiem co gorsze - czytanie tych komentarzy z wulgaryzmami czy marnowanie czasu na pisanie tych zarzutek i potem na czytanie komentarzy. Albo jeszcze coś gorszego - wykorzystywanie wolnego sobotniego popołudnia na coś tak #!$%@? jak powyżej. Masz smutniejsze życie niż większość przegrywow.
  • Odpowiedz
@TheMan: Mnie? Hahah. Nie widzisz co mam na profilu? Ze kocham trollowac i triggerowac. Wypowiadam się na tematy, KTÓRE URUCHAMIAJĄ WYKOPKÓW.

Uwielbiam zrobic wpis i patrzeć na ta pianę lecąca z ich pyskow i ból dupy. Po prostu kocham to:D


@crazykokos: Dokładnie o to pytam, jaką pełni to funkcję?
  • Odpowiedz
@573188224813358837318: Co mnie obchodzą chorzy na raka?xD
Jaki to ma związek z koronawirusem?xD
Nikt mi nie założy maski na twarz, nie dam sobie wmówić ze jest jakiś wirus i coś mi może zrobic.
Moi rodzice rocznik 48 tez nie noszą i maja bekę z koronadebili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@crazykokos: Można by powiedzieć, że kto dzień wcześniej ma rację ten przez dobę uchodzi za debila. Poczekaj do następnych wakacji to wtedy już malo kto będzie się bał coronki
  • Odpowiedz
Jestem 10/10 a twoje oceny, zdanie, idiotyczne analizy mam w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czas na okulistę słonko. I zluzuj z kołczem Majkiem.
  • Odpowiedz