Wpis z mikrobloga

orientacja nie jest szkodliwa dla otoczenia nazizm tak
płeć to bardzo szkodliwy konstrukt społeczny
mowa nienawiści to nie są poglądy i wolność słowa jej nie obejmuje
elo

@Flypho:
  • Odpowiedz
@Flypho:

A nazywanie innych nazistami to nie jest wykluczenie?


Jeśli prezentują takie poglądy, to bynajmniej.

Zadanie kar za niezgodę na redefinicje płci to nie jest agresja?


Nikt nie redefiniuje pojęcia płci, natomiast bada się je na różnych płaszczyznach: genetycznej, anatomicznej, kulturalnej i społecznej.

Redefinicja płci to zmuszanie mnie do nazywania kogoś płci męskiej kobieta lub odwrotnie.


Nikt cię do niczego nie zmusza, natomiast gdy ktoś cię o to poprosi, to zwykłym
  • Odpowiedz
@Chodtok: Jeżeli urodziłem się w 1965, w dokumentach mam październik ale nie będę dalej chciał być z października bo źle się z tym czuje i staro to od teraz na przykład jestem z 1997 roku i każe wszystkim mówić że jestem młodym bykiemto rozumiem że wiek to też może być konstrukt społeczny? Wróć do rzeczywistości skarbie bo możesz nazywać siebie elementalem,demi godem,helikopterem,niebinarną liczbą ale czy nią jesteś? czy tak jesteś postrzegany
  • Odpowiedz
@Sarnanana: Jeżeli jeszcze nie wiesz jak oceniamy ludzi to już śpieszę z odpowiedzią- każdy człowiek już po kilku sekundach podświadomie ocenia czy dana osoba ma dobre geny i jest dobrym kandydatem na partnera. Tak brzydcy ludzie są pogardzani i mają gorzej w życiu,pracy a ładnym ludziom łatwiej dlatego jak coś nas obrzydza raczej nie będziemy bardzo przychylni dla takiej osoby. Jeżeli Tobie wygląd nie przeszkadza to umów się z #przemcel wydaję
  • Odpowiedz
@Chodtok: Czemu zamiast jakiejkolwiek ciekawie przemyślanej odpowiedzi która mogła by zmienić poglądy mnie albo jakiegoś innego prawaka do swoich przekonań,który raczej nie obraca się w takim środowisku na co dzień a mogło by zmienić czyjeś myślenie, jedyne co potrafisz zrobić to usunąć mój wpis i lurkować w milczeniu?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chodtok: mogę na tęczy namalować męski narząd rozrodczy albo żeński tak jak wy swego czasu robiliście z Maryją? Na homo homomonumencie w Amsterdamie rozumiem, że też mogę wywiesić sobie flagę np. Polski albo Holandii? W jakimś waszym lokalu też mogę rozwiesić sobie flagę biało-czerwoną? :)
  • Odpowiedz
@Tadeusz_Radziwill:

Jeśli prezentują takie poglądy, to bynajmniej.

Możesz palić glupa i kłamać ze to słowo wcale nie jest nadużywane i nie służy do stygmatyzowania przeciwników lewicy, ale co twoje kłamstwo zmienia? Ja je widzę, wiec możesz przestać się wygłupiać, chyba ze masz takie hobby.

Nikt nie redefiniuje pojęcia płci, natomiast bada się je na różnych płaszczyznach: genetycznej, anatomicznej, kulturalnej i społecznej.

W porządku. To teraz podaj mi dobry powód dla którego
  • Odpowiedz
@Vaers: O chłopie, macie strasznie ograniczone i 0 1 poglądy, a życie takie nie jest.
W zasadzie nie wiem prawie nic o lgbt i aktualnych protestach, natomiast wiem, że każdy obywatel polski czy w ogóle zachodniej cywilizacji (a w iddylicznym spojrzeniu) całego świata powinien mieć równe prawa i obowiązki.

Kropka.

Nie można różnicować ludzi ze względu na ich kolor, ubiór, na to czy wolą penisy czy cipki, każdy z nas jest
  • Odpowiedz