Wpis z mikrobloga

Ostatnie wydarzenia to jakiś absurd.

1. Facet okłada pięściami innego człowieka, niszczy cudze mienie. Do tego nie jest to pierwszy jego atak, a sam zapowiada kolejne.
2. Zostają mu postawione zarzuty, facet zostaje aresztowany.
3. Polska lewica od Neuropków na Wykopie zaczynając, przez lewicowe media na poślicy kończąc mianują go ofiarą uciśnienia aparatu państwowego, ofiarą homofobii i transfobii panującej w kraju.
4. Na Zrzutce trwa zbiórka na "dalsze dzikie akcje" aresztowanego faceta i jego partnerki.
5. Zwolennicy LGBT wraz z posłem na sejm RP Klaudią Jachirą biorą udział w utrudnianiu wykonania czynności służbowych policjantom. Demonstrujący obrażają funkcjonariuszy, są wulgarni, skaczą po radiowozie.
6. Jedną z osób skaczących po radiowozie jest osoba ze zdjęcia poniżej. Została ona "twarzą" protestów LGBT lewicowych mediów. Tak, to jest "kobieta".
7. Lewicowe media oraz Neuropki relacjonują brutalne zatrzymanie faceta, który wmawia ludziom, że jest kobietą. Tak brutalne zatrzymanie, że siedząc w radiowozie spuścił szybę i udzielał heheszkowych wywiadów xD
8. Policja wyłapuje agresywnych tęczowych - Neuropa opisuje to jako "brutalny atak Policji" na niewinnych aktywistów.
9. Na Wykopie każdy Neuropejczyk nagle pochwala i usprawiedliwia samosądy, ale oczywiście tylko te skierowane przeciwko ludziom, którzy mają inny światopogląd.
10. W Warszawie możemy oglądać właśnie pokaz "miłości, tolerancji oraz szacunku dla drugiego człowieka" ze strony tych, którzy o tę miłość i szacunek walczą. Plucie komuś w twarz, wulgaryzmy i okładanie pięściami są sposobem okazywania tych wartości?

Ciekawych bohaterów sobie wybiera lewica. Jak nie Stalin czy Che Guevara, to jakiś matkobijca, ćpun i kryminalista albo chuligan.

Śmieszy mnie kiedy Neuropki używają słowa "zamordyzm" w kontekście postulatów ich przeciwników politycznych, kiedy jednocześnie jesteśmy świadkami prób wprowadzenia... zamordyzmu przez lewicowe środowiska. xD

[ #lewackalogika | #bekazlewactwa | #neuropa | #bekazpodludzi ]
Pobierz U.....e - Ostatnie wydarzenia to jakiś absurd. 

1. Facet okłada pięściami innego c...
źródło: comment_1596944283Icq8RmiqOS1XprQQ7MWTxB.jpg
  • 104
@UberKatze Dorzucę jeszcze, że @Andreth pisała o tym że jeśli ktokolwiek powie, że to bojówki LGBT to trzeba go nazywać pisowskim trollem. Cała #neuropa klaskała uszami, a okazuje się że główny poszkodowany, który znalazł się na 3 z 5 zdjęć sugerujących ogromna przemoc policji chwilę wcześniej właził na radiowóz :D
Cieszę się, że ktoś podłapał temat tej osoby ze zdjęcia i jej obecnej lewicowej kariery. Miałem robić osobny art. I wylapac co
Pobierz BurzaGrzybStrusJaja - @UberKatze Dorzucę jeszcze, że @Andreth pisała o tym że jeśli k...
źródło: comment_1596956261bYiIp8FYxtVnslqdzJ7GF5.jpg
@mvmxks

@MojWlasciciel: tak ciężko nauczyć kogoś, że niekoniecznie jak jem sobie na mieście chce oglądać "zabijane" dzieci?


To nie pytanie do mnie, ja nie jestem fanem tych bilbordów.
Tylko w głowie mi się nie mieści jak można komuś zniszczyć samochód i dać po ryju za inne poglądy, nazywając się tolerancyjnym postępowcem.

Argument poparty pięścią jest argumentem przegranym, wasze szczęście że obecna władza nie potrafi z takich prezentów korzystać.

Prolajfy działają na
właszcza kiedy jest osobą z zaburzeniami psychicznymi.


Ostre słowa o Ordo Iuris padły widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale fakt faktem, jeśli kierowca został zaatakowany, niech odpowiadają za to co zrobili. Ale niech odpowiedź aparatu państwowoego będzie równa - tj tak samo jak ścigają Margot i innych, niech ścigają kiboli na ustawkach czy każdy inny przypadek pobicia i zniszczenia mienia. W proteście chodzi o równość wobec prawa i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yggdrasil: to trzeba walczyć żeby gwałciciele mieli stawiane zarzuty do 5 lat pozbawienia wolności a nie robić zamieszki w imię tego żeby policja wypuściła gangusa a prokuratura stawiała mu mniejsze zarzuty. Widzisz subtelna różnice?