Wpis z mikrobloga

@Zeriath: No przykre to jest - po prostu wolą szukać łatwych ofiar niż zajmować się jakimiś poważniejszymi wykroczeniami (choć SM to chyba właśnie od takich mało poważnych rzeczy jest). Też śmieszne, że taki żul może sobie tak na widoku pić, a taki ja muszę "kryć" się przed tymi służbami...
@Zeriath: tak to wygląda. Mnie kiedyś zatrzymali bo przeszedłem na prawie w ogóle nie uczęszczanej ulicy przy supermarkecie na drugą stronę nie po pasach, robiąc tak już od 20+ lat, mandatu nie było ale spisywanie i samo sprawdzanie mnie w bazie danych zajęło im 40 minut przy czym cały czas staliśmy przy tej drodze i co chwilę ktoś tak samo jak ja przechodził :) a oni tylko patrzyli i nawet uwagi
@Zeriath: SM to #!$%@?. Powinno to zniknąć z Katowic (jak i z całej Polski). Policja ma już gdzieś takie sprawy jak przechodzenie na czerwonym, w miejscu gdzie wolno, czy nawet picie piwa.

Kiedyś piłem piwo na ławce przed blokiem podjechali, zapytali co tu robimy (jakby nie widzieli), no to wytłumaczyłem, że po robocie piwo sobie w cieniu piję bo w domu gorąco, że tu mieszkam. Powiedzieli, żeby dyskretniej z nim i