Wpis z mikrobloga

Czy są na rynku dostępne w polskiej dystrybucji kombinezony triathlonowe, które będą miały kieszenie by pomieścić telefon? Zauważyłem że jest z tym problem. Chcę mieć strój nie tylko na zawody ale też do treningu, a raczej średnio mi się podoba oddalanie od domu o kilkadziesiąt km nie mając przy sobie telefonu XD Większość ubrań które widziałem w necie posiada kieszonki jedynie na żywienie :( Co do kolorystyki to oczywiście musi być czarny (przynajmniej w większości) :D

#triathlon #bieganie #szosa
  • 16
@Wormditt: ja tylko ściągam koszulke kolarską i zakładam do biegania, pas na biodro do schowania kluczy i telefonu i myk dalej. 20 dodatkowych sekund to nie będzie różnicy, zdecydowanie dłużej zajmuje schowanie roweru.
Martombike chyba ma trisuty z kieszonkami
@Wormditt: Decathlonowe kombinezony mieszczą telefon który nie jest patelnią, ale też nie jest mikrusem.

A jak nie, to weź dowolny, znajdź ogarniętą krawcową i powtórz patent Patricka Lange z butelką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(nie mogę tego znaleźć teraz, jest na YT wyjaśnienie co mu doszyli wewnątrz)
@Wormditt Martombike sam produkuje stroje dla swojego sklepu internetowego i faktycznie w sezonie nawet może to dłużej trwać ponieważ mają mega dużo pracy i rozwijają drugą markę. Zakup strojów gotowych trwa krócej ale jeśli chcesz swój projekt z własną grafiką to trwa dłużej. Pamiętaj, że to zawsze też zależy od klienta kiedy zaakceptuje ostateczną wersję stroju / koszulek / wyrobów pod specjalne zamówienie ;)