Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Na głównej jest znalezisko o komunistach.

"Pierwsza historia jest o Wasilewskiej. Cyt.: "pod pretekstem walki z faszyzmem wznoszą antypaństwowe hasła."
A dalej:

"ślepi i głusi na fakty, ale i na zdarzenia".
oraz

od spraw polskich odeszłam, nic mnie nie obchodzą

Wypisz wymaluj jej historia to historia naszych twardogłowych neuropków. change my mind"

To z jednego znalezisk o komunistach.

Widzę, że nic się nie zmieniło.
#lgbt #neuropa @StopBzdurom ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Nox_ i reszta #antykapitalizm

Zmieniło się niewiele od tamtego czasu. Dalej w cenie macie rozstrój społeczeństwa w imię walki o chore ideały jak #tolerancja #rownosc

Dołączam pożytecznych i.... z #bekazkatoli #ateizm

---

#bekazlewactwa #konfederacja #4konserwy
pyroxar - Na głównej jest znalezisko o komunistach.

"Pierwsza historia jest o Wasile...
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szanowni @waro: @Bezbarwnaherbata:
Tolerancja, czyli znoszenie, i akceptacja, czyli godzenie się, ze złem nie jest niczym dobrym.
Dlaczego mam znosić, pogodzić się jak ktoś robi coś złego? Czy nie widzicie, że krzywdzi siebie i innych?
Tutaj koło 25:00 minuty babka mówi, że trzeba być tolerancyjnym i jak ktoś się chcę puszczać to może.
https://youtu.be/UwK4JokroZg
No chyba nikt nie powie że to nic złego. A tym którzy tak uważają powiem jedno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bezbarwnaherbata: @waro:
Jak równość może być dobra, skoro oznacza niesprawiedliwość?
Równość (traktowanie tak samo), a sprawiedliwość (traktowanie na równi z innymi, a indywidualnie, tak jak ktoś zasłużył) jest niemożliwe do pogodzenia. Podajcie mi przykład grupy, gdzie traktujecie wszystkich równo i sprawiedliwe. W sądzie chcielibyście mieć równe czy sprawiedliwe wyroki?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bezbarwnaherbata: wolność, często myli się z samowolą.

Wolność rozumiem jako działanie zgodne ze swoją wola, przy czym rozumiem, że powinienem robić to co właściwe etycznie, aby nie krzywdzić sobie i innych.
@pyroxar: > Cytowany tekst...Tolerancja, czyli znoszenie, i akceptacja, czyli godzenie się, ze złem nie jest niczym dobrym.
Chcesz dyskutować, jednocześnie zaczynając od perfidnego kłamstwa. Tolerancja ani akceptacja nie ma nic wspólnego z godzeniem się na zło i nie tak brzmi ich definicja.

Dlaczego mam znosić, pogodzić się jak ktoś robi coś złego?

Zależy, co złego robi, bo zło i moralność to stwierdzenia subiektywne. Jeśli nie krzywdzi innych, to godzenie się na