Wpis z mikrobloga

#piwo
Mowi się o tych nawiedzonych od kraftow nawet tu wielu takich ze tylko kraft reszta gowno i mnie ciekawi czy znacie wśród znajomych takie osoby? I jak to wyglada jak idziecie na miasto albo grilla. Jest jakos tak, ze eee ja nie pije dzis bo w sklepie same koncerniaki a ja od roku tylko kraft bo się naoglądałem na yt ze lepsze albo czy np jak siedzicie to jest takie ehh jak mozesz pic tego koncerniaki szczochy.

Ogolnie czy macie jakieś ciekawe historie z takimi ę ą expertami piw.

Ewentualnie jak sami jestescie kraft team to czy napijecie się jakos ze znajomymi koncerniaka czy bez szans? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
Ogolnie czy macie jakieś ciekawe historie z takimi ę ą expertami piw.


@cr_7: w internecie głównie xd Wstaw na jaką grupę FB albo na wykopie zdjęcie gdzie masz w tle Tyskie, Żywca albo cokolwiek z koncernu to zaraz się uruchomią Jednostki Uświadamiania Piwoszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cr_7: nie może zabraknąć

#!$%@?ą mnie już tacy piwosze-neofici, co to #!$%@? całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo
@niezwornowazony: Wlasnie dlatego mnie zaciekawiło czy w życiu tez tak robia i wpierdzielaja się kto w towarzystwie co pije i żeby tego nie pił bo to koncerniak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cr_7: Na grille nie chodzę, ale jak idę do zwykłego baru dla plebsu, to rzadko jest coś od czego po dwóch piwach mnie łeb nie #!$%@?, a jak jest to jakiś żywiec białe czy coś podobnego, w cenie jak już porządny kraft. Wypić wypije jakiegoś szczocha ale nie ze smakiem. Jak ide z kimś do knajpy zwykłej to biorę go potem na krafty 50/50. Szkalować szkaluje bo polskie koncerny są gówniane
@piteross: @niezwornowazony: o mamy już pierwsza osobe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hasiomaszkietnik: Czyli mowisz jak nie ma całej orkiestry piw to bar dla plebsu? Kurde lipę maja ktoś idzie z toba się napic to później musi na sile na krafty isc ( ͡° ʖ̯ ͡°)
A jak byles jakos młodszy to tez tak np jakieś wyjscie w plener czy cos ze
@cr_7: ludzie się w ogóle lubią #!$%@?ć i nie muszą być piwoszami.
Nie znam chyba takich hardcorów, lubią krafty i je wybierają, powiedzą Ci że koncernowe to syf ale nie przy każdej okazji i z braku laku towarzysko pójdą i na zwykłe
@cr_7: Ja sobie cenie wygodę.I jak napisałem ceną najtansze krafty już tak nie odbiegają od barów w centrum dużych miast. Wole sobie w spokoju posiedzieć w multitapie, gdzie mniej ludzi i nie nasrane 5 miejsc siedzących na metr kwadratowy, nie mówiąc już o obszczanych i obsranych kiblach bo przemiał taki wielki. Raz z kumplem ide do zwykłego baru ale w sumie gdzie jest jakiś wybór chociaż butelkowych, a raz idziemy na
@cr_7 jednego czy dwa da się jeszcze wypić, ale problem z koncerniakami jest taki, że zwykle są w #!$%@? przegazowane żeby nie było tak czuć ich podłego smaku tudzież jego braku. Przy spożywaniu większej ilości człowiek się zaraz robi nabombowany i ciężko na żołądku ( ͡° ʖ̯ ͡°). Nie to co po stoucikach z pompy, esb czy ipkach...
@cr_7 Drincze krafty od 2016, na imprezkach ze znajomymi wygląda to tak, że większość pije krafciki, ale bejsikli każdy i tak przynosi swoje i tak już od czasow licbazy było, więc co kto pije bez różnicy dla nikogo.
Ogólnie coraz więcej moich starych przyjaciół i znajomych idzie w krafty, często proszą, żebym po drodze im coś wybrał i dają wskazówki co lubią, a jak nie piwko to jakies nawet spoko destylaty. Ofkorz