Wpis z mikrobloga

Praca za barem zmienia człowieka
A przede wszystkim jego patrzenie na ludzi.
Przed wejściem do lokalu wiszą dwie kartki o "samoobsłudze" , każda z nich w 4 językach.
Przy barze stoi kolejka 6 osób, o dziwo trzymając się wytyczonegi dystansu
Nagle wchodzi ON
Garnitur Gucci, sztylgrety Armaniego, na ręku Rolex i sygnety
"CZY KTOŚ ŁASKAWIE PODEJDZIE DO STOLIKA MOJEGO I MOJEJ KOBIETY?"
- Proszę Pana, mamy self service, zamówienia składamy przy barze
- PIWO CHCE A DLA ŻONY APEROL SZPRIC
- Klienci czekają w kolejce, proszę się ustawić i poczekać na swoją kolej
- TO JEST NIEDOPUSZCZALNE, POWINNIŚCIE WALCZYĆ O KLIENTÓW. DZIĘKUJĘ ZA MIŁĄ OBSŁUGĘ. DOWIDZENIA
Skąd tacy ludzie się biorą?
#zalesie #pracbaza #gastronomia #krakow
  • 131
  • Odpowiedz
  • 25
@kylasek To akurat jest jeszcze zrozumiałe, o ile jest zrealizowane w sposób grzeczny xD
Setki razy ludzie się mnie pytali czego bym się napił, albo co polecam i bie miałem z tym problemu.
Problemem jest podejście szlachcica-sarmaty xD
  • Odpowiedz
@DoktorPlagi: Ten sam typ człowieka trafilem stojąc w kolejce na stacji benzynowej. Jedna kasa, kierownik zmiany wypisuje papiery a trzeci pracownik przyjmuje dostawę, na cóż, taka praca a ich trójka. Przede mna 3 osoby, dziewczyna widać że troche zestresowana ale daje dzielnie radę. Wszyscy stoja kulturalnie czekając na swoja ture przy czym nagle wchodzi on, PAN PREZES DYREKTOR WŁAŚCICIEL CZARNEGO AUDI A8 Z 2007 ROKU.
Nawet nie staje w kolejce tylko
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 96
@DoktorPlagi: eh, byłem świadkiem podobnej sytuacji wczoraj. Koleś wbił do restauracji (a w zasadzie do ogródka przed) i od razu zaczął przestawiać stoliki. Tak je poustawiał, że zastawił prawie cały chodnik, zostało może 50 cm przejścia. Kelnerka widząc to powiedziała do niego:
- Przepraszam, ale tak nie można. Prawie nie ma przejścia na chodniku.
Koleś od razu agresywnie:
- To jak mam tu posadzić 8 osób? Jak w ogóle Pani się
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DoktorPlagi: a ja mam pytanko, skąd wiedzieć czy bar/restauracja jest self service czy można poczekać przy stoliku? Bo często mam z tym problem a nie chcę za każdym razem pytac obsługę,l
  • Odpowiedz
  • 1
@oreoo Przy self service najczęściej masz karteczkę na drzwiach. Ewentualnie, w normalnych restauracjach, przy obsłudze kelnerskiej, po wejściu do restauracji to kelner prowadzi Cię do stolika.
  • Odpowiedz