Wpis z mikrobloga

Takie wydarzenia budują drużynę. Może całe spotkanie nie grać komunikacja, może pojawiać się ta sportowa złość, ale mimo wszystko ci gracze mają ten mental. To są wielkie nazwiska, pamiętajmy - mecz trwa 90 min, brawa dla Atalanty, która pokazała charakter, ja jestem pewien, że po kilku z tych chłopaków za chwile zgłoszą się największe firmy.
#mecz #heheszki #kanalsportowy
Zdziszko - Takie wydarzenia budują drużynę. Może całe spotkanie nie grać komunikacja,...

źródło: comment_1597266097gxEpNtPSFpk6Fpnowg9yF9.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Panowie ale badzmy powazni, tak? Alatanta to druzyna z ligi wloskiej, tak? Ja nie wiem czy to jest liga, ktora lapie sie do top 5 w Europie. Jesli szczelasz gola takiej druznie jak PeEsŻe tak, to musisz pozniej dac z siebie 100 albo i 120% i doskakiwac za kazdym razem do preciwnika. Sluchaj Mati, ty mowisz mental, tak? A ja Ci powiem, ze po prostu PSG jest druzyna lepsza, z
Sam_Marton - @Zdziszko: Panowie ale badzmy powazni, tak? Alatanta to druzyna z ligi w...

źródło: comment_1597302235QXqGrpB28PDDNshgMrzEpM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko:
Warto przypomnieć zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.
  • Odpowiedz
@Hahazard: Romeczku, ja powiem wiecej. Lewandowski to jest aktualnie maszyna. Cyborg. Mysle... ba jestem przekonany, ze gdyby PSG mialo go w swoim skladzie, to Atalanta nie wyszlaby na druga polowe. Szybkie 3-0 do przerwy.
Swoja droga to moze byc ciekawy kierunek dla Roberta. Paryż, klimatyczne uliczki, moda, doskonała kuchnia, a przeciez wiemy jak szalenie istotnym elementem w zyciu Roberta odgrywa dieta. Panowie i jeszcze jedno: Parc des Princes.
Sam_Marton - @Hahazard: Romeczku, ja powiem wiecej. Lewandowski to jest aktualnie mas...

źródło: comment_1597304867OXPyOPa8ENXwnT2MiR144d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Sam_Marton: Mateusz HA HA ale widzisz, bo Ty mówisz o cechach jak to się mówi, wolicjonalnych. A w piłce czasem musisz wejść ostrzej. Tego mi zabrakło w grze Atalanty, prawda, żeby trochę jak to się mówi, podostrzyć, poszukać faulu, nawet na kartkę. Zabrakło im może takiego zawodnika jak Ariel Borysiuk, który no - on to ma, a pamiętajmy, że potrafi też uderzyć z dystansu.
Hahazard - @Sam_Marton: Mateusz HA HA ale widzisz, bo Ty mówisz o cechach jak to się ...

źródło: comment_1597305117sLdEQulv9iyu5R5vjn9YyE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ZenonZawodowiec Kowal ,ty mówisz że Celtic ich zgwałci ale bądźmy poważni PSG to marka ,ogromne pieniądze,potężni ludzie u władzy, poważniz zawodnicy i nie zapominajmy że Francja wygrała mistrzostwa swiata . Mental zwycięzców,mówi ci to coś? Tak właśnie sie odróżnia ziarno od plew ,zwycięzcy zostają i grają dalej a reszta goni. Pamiętam jak w rodzinnej Dębicy mieliśmy takiego gościa , kiwał wszystkich,siata za siata ale cóż z tego jak w głowie mały.
alexturner - @ZenonZawodowiec Kowal ,ty mówisz że Celtic ich zgwałci ale bądźmy poważ...

źródło: comment_1597311745HPKS6zTBPgaz3IXDQ2Tiwg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz