Wpis z mikrobloga

#przegryw
Anony #!$%@? dlaczego życie jest #!$%@? dlaczego nie możemy żyć jak w RPG dlaczego nie możemy zmienić naszego wyglądu i rodziny znajomych się da ale #!$%@? z nimi. Zawsze byłem otoczony debilami nawet rodzice którzy dbają o mnie i mnie kochają są zawsze dla mnie przy głupi, rodzeństwo,znajomi to samo. Zawsze zawsze #!$%@? gdy coś się stanie nie zawsze z mojej winy idzie tylko na mnie ale jak ktoś woła o pomoc mnie to musiałem teraz jakoś od 6 miesięcy jestem #!$%@? mam #!$%@? na wszystko a szczególnie ludzi nie wiem czy z mną jest problem może jest psychopatą ale jak nie być gdy zawsze od wszystkich słyszysz,że jestem #!$%@?. Nikt pomimo tego wszystkiego co dla kogoś robię to mnie nie rozumie jak długo mogę udawać,że jest cały czas uśmiechnięty jedyne rzeczy które mnie utrzymują przy życiu to Netflix i gry lecz jak gram z 4-5H to już źle lepiej wyjść z znajomymi i zacząć palić,pić alkohol czy ćpać....ale jak chociażby zrobił bym tą jedną rzecz to już znów darcie ryja. Już mi się nawet pisać normalnie nie chce nw czy mam depresję ale raczej tak ale w sumie #!$%@?ć może zacznę życie od nowa muszę jedynie się odciąć od ludzi którzy mnie otaczają na razie to się trzymam i radzę to samo wam :).......