Wpis z mikrobloga

#filmowierz #filmchrzescijanski

Od czasu dojścia do władzy Komunistycznej Partii Chin tłumi i prześladuje przekonania religijne, a nawet publicznie określa chrześcijaństwo i katolicyzm jako sekty, a Biblię jako kultowe książki. Przez lata Kościół Wszechmogącego Boga był świadkiem powrotu Pan Jezus, a także został skazany przez KPCh za kult. KPCh jest partią ateistyczną i satanistycznym reżimem wrogim Bogu. Jakie ma kwalifikacje, aby określić, który kościół jest prawdziwą drogą czy kultem? Jak powiedzieć, kto jest sektą?

Proszę obejrzeć: Film o wierz

Film chrześcijański „Komunistyczna reedukacja w domu” Klip (1) – Czym tak naprawdę jest sekta?

Bóg Wszechmogący rzecze: „Gdziekolwiek pojawia się wcielenie, tam wróg zostaje zniszczony. Chiny są pierwsze do unicestwienia, do spustoszenia ręką Boga. Bóg nie okaże Chinom absolutnie żadnej litości. »Ten, który przeciwstawia się Bożemu dziełu będzie zesłany do piekieł; każdy kraj, który sprzeciwia się dziełu Boga będzie zniszczony; każdy naród, który porywa się w opozycji do Bożego dzieła zostanie zmieciony z powierzchni ziemi i przestanie istnieć«.

»Moja łaska spływa na tych, którzy Mnie kochają i zaprzeczają sobie. A kara spadająca na niegodziwych jest dokładnym dowodem Mego prawego usposobienia. Co więcej, jest świadectwem Mego gniewu. Kiedy nadejdzie klęska, głód i plaga nastaną na tych, którzy Mnie się sprzeciwiają i oni będą zawodzić…. Jeżeli ludzkość pragnie dobrego losu, jeśli kraj tego oczekuje, wówczas człowiek musi pokłonić się ku czci Boga, okazać skruchę i wyznać przed Nim swe grzechy, w przeciwnym razie los i przeznaczenie człowieka skończy się nieuniknioną katastrofą«.

»Naszą powinnością i obowiązkiem, jako przedstawicieli rasy ludzkiej i pobożnych chrześcijan jest ofiarowanie naszych umysłów i ciał, aby spełniać polecenia Boga, ponieważ w pełni pochodzimy od Niego, a nasze istnienie zawdzięczamy Bożemu zwierzchnictwu. Jeśli nasze umysły i ciała nie będą na polecenie Boga ani słusznej sprawie ludzkości, wówczas nasze dusze nie będą godne tych, którzy zginęli śmiercią męczeńską na polecenie Boga, a jeszcze bardziej niegodne Boga, który zapewnił nam wszystko«. z księgi „Słowo ukazuje się w ciele”.

Źródło: Kościół Boga Wszechmogącego

„Miłość Boga rozlewa się jak woda źródlana i jest dana tobie i mnie, i jemu, i tym wszystkim, którzy rzeczywiście szukają prawdy i oczekują ukazania się Boga”. Chcesz dowiedzieć się, jak powitać powrót Pana Jezusa? Z radością z Tobą porozmawiamy.

Porozmawiaj z nami na WhatsApp
wojciechas - #Filmowierz #Filmchrześcijański

Od czasu dojścia do władzy Komunistyc...
  • 1