Wpis z mikrobloga

Obejrzałem ten dzisiejszy mecz i jestem wręcz oczarowany tym jak dzisiaj funkcjonuje ta lokomotywa z Lipska. To jest dzisiaj pomimo ogromnych pieniędzy całkiem inna wizja, inna filozofia, inny projekt niż PSG czy Manchester City. To jest postawienie na młodego Nagelsmana, danie mu czasu na poukładanie personaliów, to jest rozsądna polityka transferowa, to jest postawienie na akademię, na wychowanków, to jest wielki wkład, wielkie doświadczenie Ralfa Rangnicka. Ja jestem przekonany, że Dietrich Mateschitz czyli właściciel koncernu Red Bull mógłby sprowadzać kilku piłkarzy za duże, wręcz gigantyczne sumy, ale to się kłóci z tą rozsądną niemiecką kalkulacją i to dzisiaj owocuje, bo w półfinale melduje się drużyna z Saksonii.
#mecz #kanalsportowy #heheszki
Zdziszko - Obejrzałem ten dzisiejszy mecz i jestem wręcz oczarowany tym jak dzisiaj f...

źródło: comment_1597351911Y7X8eFLAvpo4Oj91YUT5k0.jpg

Pobierz
  • 86
  • Odpowiedz
@Zdziszko:

No tak Mati, ale spójrzmy na taki Bajern Hansiego Flicka i wspaniałego nie tylko w tym sezonie Roberta Lewandowskiego. Uważam i myślę, że nie jest to tylko moje zdanie, że to świadectwo wielkiej mądrości w zarządzaniu niemieckim futbolem. Pamiętamy Euro 2000 i wielka klęskę Die Manschafft. I przez te wszystkie lata niemiecki, jak się mówi, fußball zrobił krok milowy, a nawet trzy.
a.....1 - @Zdziszko: 

No tak Mati, ale spójrzmy na taki Bajern Hansiego Flicka i w...

źródło: comment_15973524860TDldADZZx2NQfGmuSsJNz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@aut91: Jeśli chodzi o Atletico to również mamy dzisiaj obraz tego słynnego Cholizmo - jednym może to się nie podobać, ale ja jestem pod wrażeniem jak Diego Simeone przez lata wpaja w tych chłopaków swoje założenia, wpaja to, że mają zostawiać płuca, serducho, krew, pot i łzy na boisku. Nie zawsze jest to przyjemne dla zwykłego kibica, który chce włączyć wieczorem mecz, nie zawsze to owocuje, ale futbol dzisiaj to nie
Zdziszko - @aut91: Jeśli chodzi o Atletico to również mamy dzisiaj obraz tego słynneg...

źródło: comment_1597352971cc1zaeqXDWinKYiseDxHam.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: Ale Mati zobacz, jak ja mówiłem, że dzisiaj niemiecka Bundesliga to jest top 1 lig w Europie to się wszyscy śmiali. No, no taka jest prawda. Ale zobacz, chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jedną rzecz: ten młodziutki obrońca Upame Kano, tak? To jak on się porusza, jak wychodzi do gry głową, jak kryje, jak się przesuwa, jak podłancza się do akcji ofenzywnych, to jest to, jak to mówią niemcy -
d.....t - @Zdziszko: Ale Mati zobacz, jak ja mówiłem, że dzisiaj niemiecka Bundesliga...

źródło: comment_1597352554DVqxdxpz3MKL9Zslqvnow4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Zdziszko: tak jak mówisz, ale prawie zawsze było tak, że gwiazdeczki<<dobrze poukładna zespołowo drużyna i aż dziwne, że PSG w tym roku tak daleko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz