Wpis z mikrobloga

Niedługo raty kredytów w górę. Brak wpływów z wynajmu, a potem uderzenie stopami procentowymi. Nie pakujcie się w nieruchomości ani w drogi wynajem. Renegocjujcie umowy. Nie dajcie sobie zagrać na ambicji artykułami pt. połowa Polaków mieszka z rodzicami, bo wkrótce nie będzie to miało żadnego znaczenia. Będziecie mieli ważniejsze zmartwienia na głowie, co włożyć do gara i gdzie na to zarobić. Nie pakujcie się w nieruchomości, bo utoniecie.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Gatnar-czlonek-RPP-Podwyzka-stop-na-poczatku-przyszlego-roku-7943860.html
#nieruchomosci #airbnb #mieszkania #deweloperka #gospodarka
  • 15
które spadło do niższego poziomu niż prognozowano


@mookie: I tak i nie. Tych prognoz było tyle, że spokojnie znajdziesz i bardziej pesymistyczne. Jeszcze dwa tygodnie temu eksperci mieli konsensus -9%. Co prawda -8.9% to szybki szacunek, i to dość bezprecedensowy (uwzględnienie tarcz), ale na koniec miesiąca może się jeszcze zmienić w obie strony.
@mookie: Ale ten spadek PKB jest lepszy niż większość prognoz z ostatnich czasów. Chyba że ty patrzysz na prognozy z marca. Większość firm nie działała w tych miesiącach, to że będzie taki spadek w II kwartale było totalnie pewne.
O tarczach już kiedyś pisałem.. sam korzystałem. Jeśli ktoś myśli że te tarcze były wprowadzane w celu ratowania upadających firm i dzięki nim firmy do dziś jakoś funkcjonują to trochę szkoda czasu
@Waldemar_Wpieldor: haha :D Mam niesamowitą bekę z takich ludzi jak Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja już zarobiłem, sprzedając swoją kawalerkę miesiąc temu. niestety swojego mieszkania sprzedawać nie zamierzam :)
Nikomu nic nie doradzam, ale też niczego nie odradzam. Zwróciłem tylko uwagę jaki jest cel tego ciągłego spamu, bo przecież nikt tego nie robi dla dobra innych XD
Mam niesamowitą bekę z takich ludzi jak Ty


@mariusz-laszczka: a to z jakiego powodu? Co jest śmiesznego w rozsądnym podejściu do tematu i niezapożyczaniu się w dobie kryzysu? Możesz mi to wytłumaczyć zamiast zachowywać się jak gimbus i pieprzyć jaką to masz rzekomo "bekę"?

niestety swojego mieszkania sprzedawać nie zamierzam :)


@mariusz-laszczka: no i?

Nikomu nic nie doradzam, ale też niczego nie odradzam.


@mariusz-laszczka: nie, jedynie szydzę z tych,
@Waldemar_Wpieldor: bawi mnie, ponieważ rzucacie się do każdego kto z wami nie kwiczy na temat tragicznego stanu polskiej gospodarki i zapaśc gospodarki, deweloperów złodziei sprzedających kurniki - że są naganiaczami XD Ku*wa typku, ja nigdy na wykopie o żadnych wzrostach cen nie pisałem, nikomu nie doradzałem żadnego zakupu a Ty jak inni schizorfenicy masz mnie za kogoś z branży :D Dla mnie branie jakiegokolwiek kredytu czy kupowanie czegokolwiek na raty jest
bawi mnie, ponieważ rzucacie się do każdego kto z wami nie kwiczy na temat tragicznego stanu polskiej gospodarki i zapaśc gospodarki


Gdybyś patrzył obiektywnie na to, co się dzieje na tagu, to być może zauważyłbyś, że to osoby, które optują za wzrostami są agresywne, to one non stop mają "bekę" i to one chętniej atakują ad personam.

Ale jak widzę typków którzy komuś piszą żeby NIE PODEJMOWAŁ jakiejś decyzji nie wiedząc nic