Wpis z mikrobloga

Prócz pochwalenia sie jakiomis tam wynikami na instagramie.


@Estetykatopodstawa: -wiem ile minęło czasu na treningu
-aktualna godzina
-aktualne tętno
-spalone kcal (to akat mam w dupie XD)

A to wszystko na mibandzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: nie chodzę na siłownię ale trochę ćwiczę w domu bo biegam.
Z zegarkiem jest o tyle łatwiej że ustawiam sobie interwały i jadę z koksem po 18 minutach mam zrobiony cały program.
A przed tem to trwało 30 minut i nie zawsze zdążyłem.
  • Odpowiedz
@Starozytny_Chrabaszcz_Szablozebny: jak chcesz sobie zapisywac wszystkie kalorie (oczywiscie szacunkowe) z wysilku i z funkcjonowania dziennie, plus prowadzisz jakis dziennik posilkow, to integracja garmin -> myfitnesspal jest bardzo wygodna.

Tyle tylko, ze na silowni sensowne wartosci HR bedziesz mial uzywajac pasa napiersiowego, tetno z nadgarstka to nieporozumienie.
  • Odpowiedz
@ShortyLookMean jak wchodze na siłownie to odpalam.aktywnosc siła i tyle, potem na cardio/interwalach odpalam bieznie albo rowerek stacjonarny w zaleznosci co robie, wszystko z piersiowym pomiarem tetna zeby widziec jak sie męcze. A zegarek e trakcie aktywnosci siła liczy sobie jakies powtorzenia i rozpoznaje co robie ale mi to nie potrzebne wiec tylko sobie jest. No i fajna opcja 1 przyciskiem zmieniam miedzy serią a przerwą wiec jest gites.
  • Odpowiedz