Wpis z mikrobloga

#kuchniamg78

Cześć! Dziś zapraszam Was do wykopywania znaleziska prosty przepis na potężne PLACKI ZIEMNIACZANE ze Szwajcarii - Rösti

Myślę, że ten może być ważnym krokiem milowym w rozwoju kanału. Jest to pierwszy odcinek Top Gara z gotowaniem nagrany w terenie. Realizacyjnie nagrywanie na przełęczy św. Gotarda w Szwajcarii było dla nas mega wyzwanie, ale ostatecznie udało się i jestem dumny z efektu :D Mam nadzieję, że Wam też odcinek się spodoba! Odcinek jest część większego projektu który realizujemy dla Szwajcarskiej Organizacji Turystycznej i mam nadzieję, że otworzy mi drogę do tego aby nagrywać więcej materiałów w takich ciekawych miejscach. Mam sporo pomysłów na to :D

Co do samych rosti to jest to danie proste w przygotowaniu, smaczne i na pewno warte spróbowania. Sam wczoraj jadłem je na śniadanie i dało mi ono dużo energii, którą wykorzystałem później na poszerzanie kuchni (wyburzałem ścianę :D)

Pozdrawiam i życzę miłego weekendu,
MG78

_____________________________________

#kuchniamg78 - mój tag do obserwowania lub czarnolistowania

Wołam osoby, które wyraziły chęć wołania. Jeśli chcesz być dołączony do listy zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej.
Jeśli Cię zawołałem, a nie chcesz być wołany zaplusuj inny komentarz.
MG78 - #kuchniamg78

Cześć! Dziś zapraszam Was do wykopywania znaleziska prosty prz...

źródło: comment_1597395445NB0gsZ6Krt96CEoofzeieS.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz