Wpis z mikrobloga

Pod koniec lipca zarezerwowałem na #booking jeden nocleg w Czechach, za noc zapłaciłem 36 euro, ściągnęło z karty kasę a po około 2h napisali do mnie że anulują mi rezerwację bo właściciel obiektu ich o to prosił i zaproponowali mi alternatywny obiekt w okolicy, tylko że za 56 euro i pisali że zwrócą mi różnice po pobycie ale mam zbierać rachunki za pobyt. Zgodziłem się i zarezerwowałem zaproponowany nocleg który opłaciłem znowu z karty ( za poprzedni odwołany oddali mi następnego dnia, te 35 euro). Pojechałem do Czech i poprosiłem o rachunek za nocleg to mi powiedzieli że rachunek wystawia booking bo to im płaciłem. Po powrocie do Polski napisałem do bookingu maila i drugą wiadomość przez ich aplikacje z zapytaniem kto wystawia rachunki i na żadną wiadomość mi nie odpisali, jak mogę odzyskać moję 20 euro?

#pytanie #podroze
Pobierz
źródło: comment_159767605337HOs29ZHGF0HdRaJLDIDo.jpg
  • 8
@jguten2: ale za co maja.ci oddac? Oddali ci 35 za anulowana rezerwacje. Te 55 ojro zaplaciles za nocleg w innym miejscu. Wszystko sie zgadza. Zostales pan wydymany na 20 europejskich piniondzow. Pozdrawiamy.