Wpis z mikrobloga

#agh
Studiuje ktoś na zarządzanie i inżynierii producji na agh ?
Jak się studiuje?
Czy poziom fizyki i rysunku technicznego jest zabijający ?
Jakie macie opinie o perspektywach po tym kierunku?
  • 8
  • Odpowiedz
@Hania7777:
Skończyłem ten kierunek na WZ ~2 lata temu
1. Najprostsze studia inżynierskie
2. Poziom zabijający śmiechem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. Perspektywy są dość szerokie co jest plusem i minusem - nie masz mocno skoncentrowanej wiedzy w żadnej dziedzinie. Praca głównie w zapewnianiu jakości, planowaniu produkcji, logistyce - wszystko kręci się gdzieś około zakładów produkcyjnych ale spokojnie można się przekierować w inne dziedziny inżynierskie - wszystko
  • Odpowiedz
Dzięki za opinie
Właśnie się zastanawiam czy można po tym robić coś innego niż praca w zakładzie produkcyjnym, często właśnie na zmiany
  • Odpowiedz
@sadazin: wiem, ze stary temat, ale ponawiam pytanie: inne studia, jakies kursy czy coś? też jestem po ziipie na wz, rok temu obrona, zrobilam roczna przerwe bo juz myslalam ze wykituje na tym kierunku i wydziale na mgr (nie, nie chodzi o poziom, moze bardziej o jego brak),teraz zastanawiam sie nad IT bo w sumie przez ten rok się wokół tego krecilam
  • Odpowiedz
@knightress: żadne z powyższych
Wysłałem tone CV na różne oferty z całego przekroju gospodarki(omijając produkcję), w ciągu 5msc szukania pracy przyszły tylko 2 odpowiedzi. Oba stanowiska juniorskie, jedno pm/analityk it, drugie QA w znanym game developerze z ptakiem w logo( ͡° ͜ʖ ͡°). W drugim po paru etapach rekrutacji nie pykło więc poszedłem do pierwszego.
Po paru miesiącach pracy, przełożony przyznał, że główną przyczyną dlaczego mnie wzięli
  • Odpowiedz
@sadazin: kurde, to tak jakbym w sumie o sobie czytała, tysiące wyslanych CV, między innymi tez ze względu na język mnie wzięli;
co do VBA to faktycznie, akurat się przydało, SQL tez na plus, przynajmniej widze, ze jednak coś wyciagnelam z tych studiów.
no nic, dziękuje mocno za odpowiedź, jakies tam swiatelko nadziei mam nadal, ze mimo nietrafionego kierunku w koncu zagrzeję miejsce na stałe w tym IT.
  • Odpowiedz