Wpis z mikrobloga

Myślę, że po tym meczu należy omówić kilka kwestii, przedstawić kilka faktów. Ja muszę powiedzieć, że jestem wychowany na tych wielkich dwumeczach, wielkich rewanżach, wielkich comebackach, natomiast ten dzisiejszy trudny czas, z którym wciąż przychodzi się nam mierzyć tchnął świeżość w europejski futbol. Umówmy się - W tym meczu nie było czasu na kalkulacje, nie było czasu na błędy, obie drużyny grały ze świadomością tego co się wydarzyło kilka dni temu, ze świadomością tego co jest do stracenia, niestety miejsca w finale są tylko dwa i ktoś musiał odpaść, ktoś musiał się pożegnać. Jeśli chodzi o PSG to powiem krótko, jedno nazwisko panowie - Kylian Mbappe - on się bawi, on ma tę wizję, on ma ten pass, on ma ten luz, on rozumie się z Neymarem bez słów, on potrafi zrobić różnicę. Pamiętajmy, że ten chłopak jest dopiero u progu wielkiej kariery. Myślę, że ten thriller w końcówce ćwierćfinału z Atalantą tchnął wiarę w tę drużynę, to pokazuję, że trener Tuchel odrobił pracę domową. Natomiast jeśli chodzi o Rasen Ballsport Leipzig to odnoszę wrażenie, że tych chłopaków zjadła jednak presja, w pierwszych minutach widzieliśmy Lipsk waleczny, wybiegany, w niektórych elementach nawet lepszy od Paryżan, jednak wraz z upływem czasu pojawiło się trochę błędów technicznych, pojawiło się trochę złych wyborów, wdarł się gdzieś brak komunikacji, gdzieś ten plan Nagelsmanna zawiódł. Jednak pomimo tej porażki należą się wielkie słowa uznania za to, jak ta drużyna się prezentowała przez cały ten długi sezon. Nie wymagajmy od tych chłopaków od razu wygrania champions league. Pamiętajmy, że to jest drużyna młoda, że to może jeszcze nie jest ten czas.
#mecz #kanalbekowy #kanalsportowy #heheszki
Zdziszko - Myślę, że po tym meczu należy omówić kilka kwestii, przedstawić kilka fakt...

źródło: comment_1597783869oElBRPXycK3cFcDz3TVFUR.jpg

Pobierz
  • 68
@Zdziszko:

Mati, co do tego meczu w Lidze Mistrzów to nie ma co na niego patrzeć. Jutro zobaczymy prawdziwa siłę Bundesligi, a teraz niech się peesże cieszy, tak? Jeśli chodzi o Legię, to ja powiem tak... Ostatnio w telewizji leciał taki fajny film o Amerykańcu, co se poleciał do Japonii i miał szkolić wojska Kaisera. Bardzo dobra rola di Caprio... Co Romek? Jaki Tom Cruise... chyba wiem lepiej co oglądałem, tak?
a.....1 - @Zdziszko: 

Mati, co do tego meczu w Lidze Mistrzów to nie ma co na nieg...

źródło: comment_1597784002GUih4Pyb9rj2XYIdaRGd1O.jpg

Pobierz
@Zdziszko: Dobrze, ale posłuchaj mnie Mati, tak. Peesże to jest zespół nowoczesny, tak. Tuchel to trener, który potrafi zrobić z igły widły i mamy efekty.
Ty mi Roman nie przerywaj, ja Cie proszę, Roman nie przerywaj mi, bo jak Ty pisałeś maturę z polskiego, to ja jeździłem folswagenem po rondzie w Gelsenkirchen i liczyłem marki.
Lajpciś to nie jest Bayern, tak. Nie mają Roberta, brakowało trochę, jak to się mówi -
allocer - @Zdziszko: Dobrze, ale posłuchaj mnie Mati, tak. Peesże to jest zespół nowo...

źródło: comment_15977840529AT2CgnJgWjOtOsczRvEG7.jpg

Pobierz
@Zdziszko:

Dziękuje po pierwsze za zaproszenie do misji wypok. No co ja mam ci powiedzieć Mati no? Julian Nagelsmann? Ile on ma lat? 33? Tyle co ja, z którego miesiąca on jest? Z lipca? No a ja z maja. No jak ci zawodnicy mają tego młokosa szanować? Przecież on by piłki nosił gdybym to ja był w szatni. No bez kitu jakby on mi coś powiedział, żebym biegał to bym mu
petarda - @Zdziszko: 

Dziękuje po pierwsze za zaproszenie do misji wypok. No co ja...

źródło: comment_15977840786Fhhm0qOKSP82RpvAfrP8Y.jpg

Pobierz
@aut91: Jak widzę te wasze dywagacje, analizy, spekulacje to muszę wam powiedzieć, że ja po tym meczu z Atalantą dałem takiego twitta "PSG w finale". Jednak ktoś kto grał, kto posmakował tego europejskiego futbolu potrafi takie rzeczy prze?... Przewidzieć.
Ale zaraz zaraz, ty Romek teraz mówisz, że dopóki piłka w grze... To ja ci powiem tak - Kto oprócz mnie przewidywał w 2016 roku, że drużyna Nawałki namiesza na euro?! Ale
Zdziszko - @aut91: Jak widzę te wasze dywagacje, analizy, spekulacje to muszę wam pow...

źródło: comment_1597784134LiIdrUdaPrdu65MRvgE7ZI.jpg

Pobierz
@Zdziszko: Dobra, umówmy się, jak na klub bez dużych nazwisk wynik na wyrost.. Pamiętacie jak mówiłem ze Lipsk w końcu może ukuć to się śmialiście, ale to widać, w całych rozgrywkach było widać ich determinację i tą filozofię Nagelsmanna, mlody trener zdobyl zaufanie szatni i widzicie jakie som efekty.. Kiedys nie do pomyślenia.. Wizja klubu i władz które prowadzą Lipsk to jest cos co u nas powinno być.. Ale Mati daj
p.....n - @Zdziszko: Dobra, umówmy się, jak na klub bez dużych nazwisk wynik na wyros...

źródło: comment_1597784151Hd6w8ZSdhERTCtJzcwJCG1.jpg

Pobierz
Tomek, ja cię proszę... naprawdę rozumiem, że ty funkcjonujesz we własnej rzeczywistości, ale proszę, trzymajmy się realiów... Mówisz, że jakbyś z Wałdochem wszedł do składu Legii to byś grał lepiej od Wieteski czy Jędrzejczyka? No bądźmy poważni, moze jeszcze jakbyś był w Barcelonie to ta by nie przegrała z Bayernem 2:8? Tomek, to nie jest żadną krytyka z mojej strony ale twarde stwierdzenie faktów - czasy się zmieniają, wymagania wobec piłkarzy też
a.....1 - Tomek, ja cię proszę... naprawdę rozumiem, że ty funkcjonujesz we własnej r...

źródło: comment_15977841619hR79BDyK2s0eF6eRsXB4J.jpg

Pobierz