Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pewien problem w seksie z różowym paskiem. Ogółem jest raczej udany dla obydwu stron. Natomiast często zdarza się, że chce w trakcie przerwać - ja to szanuję i przestaję, ale dziwnie mi z tym, że dzieje się to dosyć często, nawet kiedy na początku jest mocno nakręcona. I wystarczy do tego błahy powód typu jestem za wolny, za długa gra wstępna czy jak powiem jakiś dirty talk, co jej się nie podoba. Czy to niepokojące, że zdarza się to często i że tak nagle jej przechodzi ochota?

#seks #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3ce46e8fce6809e1a68958
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[=.......................................] 3% (6zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 21
@AnonimoweMirkoWyznania: kluczem jest chyba rozmowa, nie to że mam jakiekolwiek doświadczenia, raczej cierpię na ich brak jeśli wybrać któryś kierunek, ale w sumie zapytaj ją z czego to wynika? Dziwne że sama ci nie mówi co lubi a czego nie, w końcu coś powoduje że jej się odechciewa.
@AnonimoweMirkoWyznania: to jest bardzo niepokojące, ja z moją psychiką bym nie dał rady, miałbym z taką kobietą problemy ze wzwodem, bo bym myślał, że ją zawodzę, tudzież jestem dla niej za słaby. Pomijając to, ona faktycznie zachowuje się chamsko i egoistycznie. To są ważne i delikatne tematy.
ZuchwałyRozbójnik: @kakuter: coś więcej o tym napiszesz?


Po jedno na pewno w głębi jest dumna że jest w stanie sterować wielkim groźnym samcem żeby na jeden rozkaz przerwał seks w połowie - tutaj nie polecam nic z tym robić bo to będzie gwałt.

Po drugie dostajesz sygnał że jak coś jej się nie podoba to znaczy koniec seksu, ona dobrze wie że potrzebuje mniej od ciebie więc jest górą.

Po trzecie