Wpis z mikrobloga

Hej, mirki.
Jaki jest darmowy portal gdzie mogę sprzedawać części do samochodów? Nie opłaca mi się wystawić ogłoszenia z częścią np. na otomoto która jest warta 50zł. Na allegro ma to już jakiś sens ale mimo wszystko chciałbym rozreklamować się na kilku portalach by szybciej sprzedać auto w częściach.

PS. Straciłem siły z moim focusem mk1 i chce na części sprzedać, ktoś coś potrzebuje?

#mechanikasamochodowa #motoryzacja #sprzedam #sprzedamauto na części, #sprzedamgruza
  • 13
@strawberian: a tego nie wiem, ale klima jakoś tam działała ale spec od klimy nie miał siły stwierdzić co jest nie tak o nie nabijała odpowiedniego ciśnienia i tylko troszkę chłodziła.

Na tą chwilę nie mogę odpowiedzieć na to pytanie tak szczerze :(

@KosmicznyPolityk: Szybko sprzedasz może kilka najczęściej potrzebnych części (np. przód tj. zderzak, maska błotniki jeśli nie przerdzewiałe) a reszta będzie zalegać ci latami w garażu i nikt tego nie weźmie nawet jak daną część będzie wystawiona za najniższą cenę na całym allegro.
@biskup2k: w planie mam sprzedac tylko część rzeczy jak np. Dwa lata temu regenerowane wtryski, pompe, itp. W drzwi sie chyba juz bawic jakos specjalnie nie bede i bede oddawał z buda na złom.

Na zlomie dostane ile 600zl? Gdzie to moge z wtrysków wydusic a malo miejsca zajmuja, alufelgi tez za jakaś 100 pogonic sie da, do tego jakies pierdoły, a reszta to złom i z powiedzmy ze 400 bym
@kot_w_krawacie: silnik to juz nie bardzo bo to dosc sporo wazy ale generalnie kilka gratów tak.

Wyrejestrować mozna przy zmianie własciciela, zamiast przerejestrowywać to wyrejestrować (np. Sprzedajesz tacie/bratu/koledze i on wyrejestrowuje) , kolega tak robił. Ja sam nie sprawdzalem jeszcze, za połtorej tygodnia dopiero bede w urzedzie i dam znać czy sie odbije czy nie od urzedu.