Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jeżeli „sytuacja na rynku świń jest beznadziejna”, to jak określić większość polskich mężczyzn? Poziom poniżej dna?

Właśnie wróciłem z kilkudniowego wypadu nad morze (Sopot) i jestem zniesmaczony tym, co widziałem na plaży. Skupię się tutaj na grupie wiekowej 18-45:

- większość facetów to zakolaki kartoflaki ze spuchniętą, czerwoną od alkoholu mordą (coś jak pic rel);
- w 80% przypadków fatalna sylwetka – #!$%@? do przodu piwny bęben, mięśnie głęboko schowane pod tłuszczem;
- jeżeli już nie ulaniec, to najczęściej suchoklates z „muskulaturą” nastolatka i łoniakami na twarzy zamiast zarostu;
- skoro już przy włosach jesteśmy – większość dumnych husarzy preferuje fryzjerów po 20 zł za strzyżenie, co widać po ich głowach ze słabymi i źle dobranymi fryzurami. Na widok cen rzędu 100 zł za usługę fryzjerską czy odżywki do włosów za 150 zł pewnie zaczęliby skakać jak małpy w zoo;
- obleśne, nieogolone pachy czy plackowaty zarost torsu to oczywiście standard;
- polackie zachowanie również „w normie” – parawanik, walenie tanich browarów z puszki czy nawet wódy z kieliszków, papierosy, grill turystyczny, disco polo/rapsy z JBLa i zostawianie po sobie chlewu: tak nierzadko wygląda dzień p0laka na „wywczasie”;
- i jeszcze co do zachowania - zaściankowość ma się dobrze. Mam czarnoskórą dziewczynę (kiedyś nawet dodawałem mirko-wyznanie na jej temat), na której widok wielu robiło wielkie oczy (przypominam – środek Europy, 2020 rok) i co prawda nie mieli odwagi nic powiedzieć nam w twarz, ale jestem pewien, że za plecami januszowe podś#!$%@? i hehe żarciki były grane z wielką ochotą.

Serio – atrakcyjnych, czy chociażby zadbanych młodych facetów było może 10%, a mówimy tu raczej o drogiej miejscowości turystycznej, gdzie nie jeżdżą same biedaki.

U kobiet też nie było jakoś mega kolorowo, ale jednak odsetek atrakcyjnych pań był zdecydowanie wyższy, niż u mężczyzn, a te nieatrakcyjne były najczęściej przynajmniej zadbane.

Nie mówię, że każdy urodził się Adonisem - uwarunkowania genetyczne mają duży wpływ na to jak ktoś wygląda - ale zadbanie o siebie naprawdę nie wymaga nie wiadomo ilu pieniędzy: pójście na siłownię, zdrowa dieta, bieganie czy stosowanie nawet niekoniecznie najdroższych kremów do twarzy na pewno jest w zasięgu ludzi, których stać na wakacje w Sopocie.

Sam mocno dbam o sylwetkę i wygląd, ale mam też czas spełniać się na innych płaszczyznach życia. Najczęściej jeżdżę na wakacje za granicę (południe Europy, Karaiby, Azja) i obiektywnie stwierdzam, że ludzie na tamtejszych plażach wyglądają o niebo lepiej niż to, co zobaczyłem w Sopocie (biorę ofkorz poprawkę na różnice w zamożności takich Niemców czy Amerykanów w porównaniu z Polakami).

Nie jestem chadem 10/10, ale wśród tych Mariuszy, Sebków i Patryków czułem się jak model na wybiegu.

Także panowie spod #blackpill i #przegryw – nie narzekajcie wiecznie na „p0lki”, że wolą ładniejszych, tylko choć trochę o siebie zadbajcie. Wy w końcu też raczej nie marzycie o kaszalocie, tylko o dziewczynie przynajmniej w jakimś stopniu atrakcyjnej.

#rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f3f88fb8fce6809e1a68e70
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
Pobierz
źródło: comment_1598000315hO3CL6IigyradahERsd87H.jpg
  • 123
To co wy tam na tym łbie budujecie wierze babel?

25zl i laska mnie w 20minut ostrzyze i to z dojazdem do domu na dzien i godzinw ktora sobie wybiore, robie jej kawe a sam popika whiski i tak co 2tyg, a wy durnie zapiepszacie za 15zl\h zeby 2 razy do roku isc do fryzjera a potem to placz ze tinder zly, ze p0lki itd..


@samokost-amschtal:

No wyobraź sobie, że ktoś
TerminowaŻona: @AnonimoweMirkoWyznania:
a jakos mimo tego wiekszosc z nich ma albo mialo (i bedzie miec) dziewczyny, a ja nie mam i nie mialem.

jestem anonkiem z tagu #anonekrandkuje
nie mam zakoli, nie jestem kartoflakiem, nie mam czerwonej mordy od alkoholu. sylwetka ok, 189 cm, szerokie barki, plaski brzuch, w miare umiesnione nogi (tylko rece za chude, pracuje nad tym), mam troche zarostu na twarzy (nieloniakowego). mam dluzsze, geste, falowane wlosy
@AnonimoweMirkoWyznania: ale i tak, twoja opinia o samym sobie nie równa się opinii kobiet. Mężczyźni nie potrafią obiektywnie ocenić innych mężczyzn, ani tym bardziej siebie, o ile kobiety mają tendencje do umniejszania swojej wartości, to mężczyźni bardzo często mają się za jakiegoś casanovę, a w rzeczywistości są 3/10 dla większości kobiet. No i nie zapominajmy, że wyglad to nie wszystko, może jesteś mega nudny i bezpłciowy, wtedy nawet facet 10/10 wydaje
@AnonimoweMirkoWyznania: Może i bait, ale #!$%@?. Przegrywy narzekają bo dostali w jakimś stopniu #!$%@? geny. Genów nie zmienisz, wzrostu nie zmienisz, mordy nie zmienisz. Rada na te problemy w tym wpisie ? Looksmaxing.
Jasne, niski gruby koleś, z #!$%@?ą mordą w znoszonych ciuchach i źle ostrzyżony zawsze wygląda gorzej niż niski umięśniony koleś z #!$%@?ą mordą w designerskich ciuchach po wizycie u profesjonalnego barbera. Bycie tym drugim sprawi że będzie zadbany.
a oni dalej nie rozumieją, dlaczego większość kobiet wybierze jakiegoś Hiszpana czy Włocha - są zadbani, wypachnieni i dobrze ubrani.


@nirvanaa03: I lepiej ustawieni z czego wynika reszta powyżej.

Zresztą polaczki to znają może 2 typy fryzur, właśnie te robione u Grażynki na osiedlu za 15zl - najkrócej jak się da maszynką albo łysa pala.


Jak łysiejesz to masz tylko jeden wybór bo inaczej wyglądasz jakby patyków w g*wno nawtykał.
@AnonimoweMirkoWyznania czemu piszesz to z anonimowego? Wstydzisz sid swoich poglądów? Boisz się co ludzie powiedzą? Jesteś debilem i tyle, kumpla ostatnio zostawiła p0lka (gość #!$%@? jest chadem, wysportowany, poukładany) tylko dlatego że nie powiedział dziewczynie ze idzie do sąsiada na piwo. Wiem że my polaki nie jesteśmy idealni ale to co się w babskich łbach półek #!$%@? to masakra. Tak wiem są spoko laski, ale na taką trafić to jak w totka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: Skoro masz fajną dziewczynę to co Cię obchodzi wygląd innych facetów (bądz co bądz konkurentow w drodze do zdobycia cnoty twojej przyszłej ex)?
Zaściankowosc to raczej z ciebie wychodzi, bo za granicą na plażach jest podobnie.
@KasandrycznyMuminek: wystarczy chociażby pójść do lumpeksu, gdzie można znaleźć markowe ubrania w świetnym stanie za grosze. Ja jako kobieta potrafię znaleźć dużo świetnych rzeczy w lumpie, gdzie kobiety chodzą tam 100 razy częściej i towar jest dużo bardziej poprzebierany, a na męskim dziale nie raz widziałam niezniszczone, markowe ubrania ¯\_(ツ)_/¯ najlepiej powiedzieć, że to drogo i trzeba być bogatym.