Wpis z mikrobloga

#turpat #patrykturski #polskiyoutube #gimbynieznajo #geek #nerd #czestochowa #wroclaw #posluchajcieopowiesci
Swego czasu youtuber Turpat aka Patryk Turski, skasował sporo świetnych filmów ze swojego kanału, jak mniemam bo zapragnął być "profesjonalnym" recenzentem.

Akurat padło na moje ulubione filmiki, dużo tam było recenzji filmów i seriali, zrobionych z sercem i szczerze, w przeciwieństwie do dzisiejszych jego filmów które nagrywa od linijki, w stylu Artura Pietrasa i Łukasza Stelmacha, jakby miały być celowo bezpłciowym produktem do telewizji. Cała autentyczność i pasja w nim uleciała.

Macie może gdzieś skopiowane / archiwizowane jego filmy z czasów gdy miał długie włosy i nagrywał w wynajętym mieszkaniu?
Freak_001 - #turpat #patrykturski #polskiyoutube #gimbynieznajo #geek #nerd #czestoch...

źródło: comment_1598092669Cq4pSiudRqzVcPfvuA6vPu.jpg

Pobierz
  • 4
@Freak_001 Kurła, też bym sobie odświeżył te filmy. Piękne to czasy byli. Chociaż jak dla mnie Rudy Jezus dalej robi bardzo dobrą robotę, tylko no nieporównywalnie rzadziej pojawiają się nowości na kanale (,)
@Sepecha: Brakuje mi w jego obecnych materiałach swojskości, która była obecna u długowłosego studenta. Teraz zbyt forsuje "sterylność" filmów. Pamiętasz czasy jak zrobił własne intro do recenzji Arrow? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może to taki mus, że jak weźmiesz kredyt, zetniesz włosy i się zaręczysz to musisz przerobić swój kanał pod ten sam oklepany schemat co inni "geekowscy" youtuberzy?

Posłuchajcie opowieści...