Wpis z mikrobloga

@Atreyu: przekleję to co pisałem już komuś kiedyś

Animal Crossing bierz tylko jeśli będziesz miał czas w to grać, tzn:
- gra zachęca do codziennego grania i nagradza za to (jak niektóre gry na smartfonach, jednak na smartfonach taka sesja grania trwa do 15 minut, a w AC trzeba trochę więcej czasu)
- czas w grze pokrywa się z czasem rzeczywistym - jeśli grasz w nocy, to jest noc, czyli sklepy
@Atreyu: Ile filmików oglądałem o tej grze przed zakupem, tak myślałem "kurde wtf, o co chodzi...?". Aż w końcu stweirdzilemz że sprawdzę sam. Gra wciągnęła mnie na dobre 2 miesiące dzień w dzień. Potem trochę odpuściłem, ale dalej 2-3 razy w tygodniu bardzo miło mi się wraca do niej.
Nie da się tego opisać, ale też nie można powiedzieć, że wszystkim się AC spodoba. Mnie wciągnął jak odkurzacz i nie żałuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atreyu: moje dzieciaki uwielbiają. Jak podpatrywałem jest mega uspokajająca. Jak sam napisałeś "na odstresowanie po pracy" jest idealna.
@Atreyu: ja dałem się złapać na hype. Pograłem 2 tygodnie, czasami nawet dobrze się bawiąc, zdobyłem kilkanaście mln bellsów (rzepa) ale od tego czasu więcej nie włączyłem.

Jak nie bawi cię dekorowanie wyspy (i to dekorowanie dla samego dekorowania - bo z większością obiektów nie ma żadnej interakcji) to raczej szybko się znudzisz. Tak jak napisał @MajorFox, mi też się to trochę kojarzy z tymi grami na telefon, które trzymają