Wpis z mikrobloga

Chciałem już wcześniej założyć konto ale teraz przydarzył się wypadek. Jesteśmy w Koszalinie. Przyjechaliśmy Audi 80 B4 1.6 ADA. Samochód zgasł podczas jazdy, po amatorskim przeglądzie podejrzenie padło na kopułke rozdzielacza. Jest w Koszalinie ktoś kto ma taką kopułke albo jest w jakiś sposób w stanie pomóc. Z góry dziękuję

#motoryzacja #audi #80 #koszalin #b4
  • 23
@snwptest: Od wczoraj wieczora na razie szukam kogoś kto pomoże albo jakiejś kopułki w okolicy. Dzisiaj bedziemy dalej walczyć. Laweta do Poznania to masakra, taniej wyjdzie jechać tutaj dwa razy z nową kopułką ;p
@Palladyn400 dlatego w swoim pakiecie OC mam przynajmniej 250km po Polsce lawetę a w innym wozie w rodzinie jest nolimit po Polsce. W zeszłym roku się to przydało i z okolic Łodzi do Łeby jechałem lawetą (~300km) winowajcą były piezoelektryczne wtryski Siemens - niech ich piekło pochłonie . Dałem 3k PLN za regenerację, demontaż i montaż z adaptacją i programowaniem. 1.6 TDI Ibiza 2011r.

A znajomy ze studiów wracał lawetą z Chorwacji
@Pan_Pink: przyjechał kolega @kmurdza szukaliśmy, przywiózł kilka kopułek i elementów zapłonu ale niestety nie pasują do ADA. Ogólnie polecam tego allegrowicza ale trzeba przedłużyć "wakacje" i jutro od rana ma być jakiś mechanik. Mamy dodatkowo namiar na mechanika, który ma wszystko ale dzisiaj nie dało rady