Wpis z mikrobloga

Tak wyglądały początki Lewego w drodze na szczyt. Mecz Znicz Pruszków - Radomiak Radom, III liga, listopad 2006. Na zdjęciu 18-letni wówczas Lewandowski w walce o górną piłkę z doświadczonym Zbigniewem Wachowiczem, obrońcą drużyny gości. Mecz odbył się z opóźnieniem z powodu złego stanu murawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ciekawostki #pilkanozna #mecz #ligamistrzow #lewandowski
Pobierz Lolenson1888 - Tak wyglądały początki Lewego w drodze na szczyt. Mecz Znicz Pruszków ...
źródło: comment_1598261548hk019ZfNT2IujqslgKacY8.jpg
  • 43
@Lolenson1888: Nie oszukujmy się, facet od początku seniorów umiał grać w piłkę. Pokażcie drugiego takiego zawodnika, który w wieku 18 lat na II poziomie rozgrywek strzela prawie 40 bramek. Jak jeszcze grał w Lechu Poznań, to już Brytyjczycy z Times umieścili go w gronie najbardziej obiecujących piłkarzy. Co prawda, miał także dużo szczęścia, że trafił do Znicza Pruszków, który wówczas miał wiele aspiracji i odpowiednich ludzi. W innym klubie, może by
fajnie przezycie dla tych ktorzy grali z nim lub przeciwko w tych mniejszych druzynach, beda mieli co wspominac na stare lata


@Cinek88: Kolega mnie kiedyś ciągnął koniecznie na taką gierkę, mówił że poważny poziom bo będzie kilku gości ze Znicza. Nie miałem czasu, nie wiem już co wtedy robiłem. I w ten sposób straciłem szansę opowiadania, że grałem kiedyś z Lewandowskim ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Na jesieni sezonu 2006/07 Wisła Płock kupiła ze Znicza pomocnika Bartosza Wiśniewskiego swojego wychowanka bo miał dużo asyst. W ataku grał wtedy Lewy. Wiśniewski kariery nie zrobił, a Wisła Płock kupiła nie tego zawodnika.