Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siedzę sobie na tych portalach randkowych i niepokoi mnie że cały czas trafiam na laski bez jakichkolwiek ambicji zawodowych, a celuję w lvl 25 i trafiam na same recepcjonistki, sprzątaczki hotelowe, kelnerki, niańki, przedszkolanki. Ostatnio spotkałem się z jedną mega fajną dziewczyną, coś tam wspominała że ona to już mogłaby mieć dziecko, dwójkę a najlepiej trójkę, dziewczyna pracuje w zawodzie gdzie w ogóle nie ma czegoś takiego jak umowa o pracę a myśli o ciąży, nie wiadomo czy nawet ubezpieczenia ma ogarnięte... W ogóle po co one się wprowadzają do wawy żeby mało zarabiać? Mało zarabiać można przecież wszędzie. Różowe dużo się żalą mi że faceci chcą od nich tylko jednego, a czego mogą chcieć od kogoś kto zarabia 2,5k na umowie śmieciowej w wawie mając 25 lat poza zabawą, założenia rodziny? W ogóle nie ogarniam jak można w tym wieku nie mieć jakiegoś planu na życie tylko żyć od 1 do 1... różowe weźcie się za siebie!!

#zwiazki #badoo #tinder #sympatia #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4509f9e17b553ed4d37b01
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 39
Różowe dużo się żalą mi że faceci chcą od nich tylko jednego, a czego mogą chcieć od kogoś kto zarabia 2,5k na umowie śmieciowej w wawie mając 25 lat poza zabawą, założenia rodziny? W ogóle nie ogarniam jak można w tym wieku nie mieć jakiegoś planu na życie tylko żyć od 1 do 1... różowe weźcie się za siebie!!


@AnonimoweMirkoWyznania:
Człowieku, ja szukam faceta około 40stki i mam taki sam problem
OP: @beznicker28:

"ty widzisz pozytyw przez pryzmat forsy"


zobaczymy co powiesz gdy różowy będzie w ciąży bez macierzyńskiego bo nie ogarnęła UoP a ty stracisz pracę, bo branża dostanie po tyłku i nic innego nie znajdziesz, a oszczędności malutko bo różowa zarabia tyle co kot napłakał, mądry budowniczy nie stawia niczego na 1 filarze

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
Normalnie musisz studia skończyć


@somskia: nie wiem czy jest w wawie większa imprezownia niż APS a z tego co mi koleżanka opowiadała która tam studiowała to potrafiła chodzić miesiącami #!$%@? aż się dziwiła że u innych tak nie było
@AnonimoweMirkoWyznania: Z jednej strony masz sporo racji, ale z drugiej wcale nie negowałbym sprzątaczek, przedszkolanek czy nianiek - te kobiety robią dużo dobrego dla społeczeństwa, to też jest ciężka praca, którą ktoś musi wykonywać. Nie każdy musi być super nie wiadomo jaki senior manager czy inny key account associate quality assurance analyst. Poza tym to jest ostrze obosieczne, jak trafisz na super ogarniętą laskę co dużo zarabia, to niekoniecznie ona spojrzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: myslisz, ze tylko kobiety na portalach randkowych takie są?

Jak jeszcze mialam konto na tinderze , celowałam w niebieskich przedział wiekowy 28-38. Niemal każdy miał pracę typu magazynier/wozek widłowy/budowlaniec (które może są trochę lepiej płatne od wspomnianej przedszkolanki czy niani, ale tylko dlatego że to jest fizyczne #!$%@?, poziom 'ambicji' podobny).
Wszyscy w zainteresowaniach sport/motoryzacja/gry co sprowadzało się do oglądania Bundesligi i przeglądania 20letnich bmw na olxie.

Wszyscy zdjęcia z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@somskia: Nie ma nic złego w byciu nauczycielką czy przedszkolanką, ale wybór tego zawodu dużo mówi o człowieku m. in. to, że z góry godzi się na życie za grosze i nie potrafi myśleć o swojej (a co dopiero dziecięcej) przyszłości.

Każdy w Polsce wie jak #!$%@? zarabia się w edukacji i ciężko znaleźć inną robotę na poziomie po tych studiach, a mimo to co roku tabuny lasek pchają się na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: w skali społeczeństwa większość pracy do wykonywania jest nieambitna. A im wyżej w skali "ambitności" jesteś tym mniej osób jest na podobnym lub wyższym poziomie i tym mniej ambitna wydaje się reszta.

U kobiet lvl 25 szukałabym jeszcze kilku dodatkowych czynników, z tych ambitnych część jest w związkach z czasów studiów (bo jednak na studiach relatywnie łatwo kogoś poznać), część zaczyna dopiero karierę i nie ma czasu na randkowanie (a
@AnonimoweMirkoWyznania: bo tak jest wygodnie, latwo.
Kobieta zawsze moze sobie znalezc bogatego meza, a facet sam musi zapracowac na siebie i jeszcze utrzymac cala rodzine.
Jeszcze to slynne kobieta musi sie zajac domem, dziecmi. Jak w robocie #!$%@? projekt, to wylecisz. Jak kobieta jablecznik spali to nic sie nie stanie.
Dzieci czy dobrze wychowa, jakbym mial 20 letni projekt to tez bym nie wiedzial co na koniec wyjdzie, niezaleznie od starania.
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? Pan jak potłuczony, aktualny kryzys dobitnie pokazał, kto jest komu potrzebny, wszelacy menadżerzy od siedzenia na fejsie po 2 fakultetach z długą nazwą stanowiska jako pierwsi polecieli z firmy i teraz płaczą na linkedinie o robotę, najpierw pisali o tym, że olaboga jestem menagierem z doświadczeniem dajcie mi 15k na rękę, po 3 miesiącach piszą "o ja #!$%@? nie mam czego żreć, wezmę wszystko co zaoferujecie" a i tak
@Tytanowy_Lucjan wiesz, bo każdy wieku 18 lat czy mniej zna widełki i ścieżki kariery w większości branż i kieruje się przede wszystkim kasą xD Bzdury, wielu moim znajomym wmówiono, że bardzo opłaca się być inżynierem (np. budownictwa) bo jest zapotrzebowanie, wielu poszło bez specjalnych zainteresowań, a teraz często jeżdżą po delegacjach po kilkanaście godzin w różnych warunkach pogodowych, z ogromną odpowiedzialnością, za pensje juniorów w IT, zwłaszcza przed zrobieniem wymagających uprawnień, no
@Shyvana: Prawda jest też taka, że fajni ogarnięci ludzie szybko znikają z portali randkowych. Sam mam konto na jednym z nich i gdyby nie fakt, że nie jestem chrześcijaninem to już dawno jakaś fajna by się mną zaopiekowała bo nie piję, nie palę, piłki nie lubię, motoryzacją interesuje się wtedy gdy trzeba wymienić olej w aucie. Kobiety, które zostają długo na takich portalach mają o sobie za wysokie mniemanie i myślą,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AmateurHardcore: Akurat stawki w szeroko pojętej edukacji i etapy mianowania nauczycieli są doskonale znane, a wiedza o nich jeszcze bardziej się upowszechniła przy ostatnich strajkach nauczycieli.

Nauczyciel to wręcz jedyna branża kiedy na rozmowie o pracę nie pada pytanie o zarobki, bo doskonale wiesz ile dostaniesz przez komunistyczną kartę nauczyciela.

Czy to zmniejszy liczbę chętnych na pedagogikę w najbliższym październiku? Nie sądzę.

@Pirat_Brodacz:
Co mnie zdziwiło, że nawet w prywatnych
@AnonimoweMirkoWyznania: Ambitne dziewczyny nie siedzą na portalach randkowych -> ot cała tajemnica.

Zajęta od 2 lat, lvl 27, ambitna, z dobrą pracą, fajnymi zarobkami, planem na przyszłość i... nigdy nie zarejestrowałam się na portalu randkowym. Dlaczego? Bo wokół mnie zawsze byli faceci, których mogłam poznać: fajni, ambitni i z pasjami. Szukaj w innym miejscu!
brunet: @Shyvana:

myslisz, ze tylko kobiety na portalach randkowych takie są? Jak jeszcze mialam konto na tinderze , celowałam w niebieskich przedział wiekowy 28-38. Niemal każdy miał pracę typu magazynier/wozek widłowy/budowlaniec (które może są trochę lepiej płatne od wspomnianej przedszkolanki czy niani, ale tylko dlatego że to jest fizyczne #!$%@?, poziom 'ambicji' podobny).Wszyscy w zainteresowaniach sport/motoryzacja/gry co sprowadzało się do oglądania Bundesligi i przeglądania 20letnich bmw na olxie. Wszyscy zdjęcia
TroskliwyWybraniec: @Shyvana: mam złe wieści dla ciebie i OPa czy innych narzekajacych na osoby na tinderze - algorytm dobiera wam osoby na waszym poziomie atrakcyjności. Na koncie eksperymentu społecznego nie było problemu z łapaniem par od atrakcyjnych lekarek, prawniczek czy ogólnie ogarniętych korpolasek. Jeśli algorytm pokazuje ci tylko recepcjonistki czy magazynierów to pretensje możecie mieć tylko do samych siebie

Zaakceptował: sokytsinolop