Wpis z mikrobloga

Hej Mirasy z #lublin - gdzie u Was najlepiej wynająć mieszkanie żeby było dobrze skomunikowane z Politechniką i z #umcs? Oglądam jakieś oferty i podoba mi sie jedna na ulicy Fantastycznej. Czy to ogólnie dobra miejscówka na mieszkanie? Jakbyh coś to szukam czegoś małego dwupokojowego lub dużej kawalerki - ma to być dla dwóch studentów.
  • 14
@mannoroth: Nie koniecznie, przyznam szczerze że na politechnikę chodziłem 20 minut z buta, dziewczyna na umcs tak z 10 o ile światła na głębokiej były przyjemne. Poza tym prawda, małe ale bardzo urocze osiedle, jest jakiś wstrętny Społem, apteka, no da się żyć.
  • 2
@sprzedafcaMakaronu Ulica Fantastyczna a także cała dzielnica Czuby to względnie bardzo dobre miejsce do wynajmu. Do Politechniki autobusem masz gdzieś z 10 min, a z buta z 30. Dodatkowo jest dobrze skomunikowane z większością dzielnic, pksem i PKP. Ciekawym atutem jest tez bliska odległość do lasu(Starego Gaju), oraz wąwozów Lubelskich. W okolicy są trzy markety Stokrotka Lidl i trochę dalej Biedronka. Na osiedlu znajdziesz wszystko czego wlasciwie potrzebujesz, są osiedlowe sklepiki, są
@sprzedafcaMakaronu:
Jesteś pewny, że 1 rok nie ma zdalnych? Znajomy wykłada na polibudzie i mówi, że aktualnie (a raczej od pewnego czasu) jest sajgon (opracowywanie i przygotowywanie materiału, szkolenia), bo wszystko ma być zdalnie. Nawet losowe kontrole mają być by zajęcia trwały regulaminowe 45/90 minut. W sumie nie dopytywałem i rzeczywiście może nie dotyczy to 1 rocznika, ale z kontekstu wynikało, że wszystko ma być zdalnie