Wpis z mikrobloga

Nie jestem zdecydowany na studia. Chciałem złożyć papiery na dwie uczelnie i mieć jeszcze 2 tygodnie na podjęcie decyzji ale w jednej uczelni przy formularzu jest zapis taki jak na screenie. Czy jeśli to wyślę to znaczy ŻE MUSZĘ tam studiować czy bez problemu będę mógł się wypisać przed 1 października? te "Oświadczam że podejmę studia" brzmi tak jakbym cyrograf miał podpisać trochę
#studia #studbaza
Qarez - Nie jestem zdecydowany na studia. Chciałem złożyć papiery na dwie uczelnie i ...

źródło: comment_15983911951eXRDkppIPUjC3uchOtUe7.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Qarez: najwyżej zajmiesz jedno miejsce komuś kto mógłby się tam dostać. Zawsze możesz zrezygnować, nigdy ci nie będą kazali płacić za brak chęci do studiowania tam.
  • Odpowiedz
@Qarez: nie, za rezygnacje grozi rozstrzelanie :/
Ewentualnie bagiety bedo łeło i zaciagna na uczelnie.

A tak serio, jesli to platne studia to pewnie zapis oznacza ze bedziesz musial zabulic w przypadku rezygnacji, jesli stacjonarne to... nie wiem po co on tam jest :D
  • Odpowiedz
@Qarez: to jak stacjonarne to nie ogarniam tego zapisu :)

W kazdym razie, nic nie zrobia, jak wycofasz papiery nawet na poczatku pazdziernika, to jeszcze dobiora kogos z listy rezerwowej.
  • Odpowiedz
@Qarez: Nic tobie nie grozi aczkolwiek zwyczajnie zajmujesz miejsce. Lepiej się wycofać jeśli masz wątpliwości, bo studia wymagają pewności i dużego zaangażowania w samodzielna prace na kierunku.
  • Odpowiedz
@DartNorbe: Nie mam wątpliwości że chcę iść ale mam wątpliwości na jaką uczelnię bo sylabus dość mocno się różni. Przed ostatnią turą bym zwolnił miejsce oficjalnie oczywiście
  • Odpowiedz