Wpis z mikrobloga

rzymianie to rumunie bo ich tablice mają RO tak jak my PL i rumunia to Romania a Roman to rzymianin po angielsku :P

@SzubiDubiDu: zaczepiste :D

Kurnik to te busiki które latają zza granicę i mają nad kabiną te takie okrągłe nadbudówki które wyglądają jak kurnik i w nich śpią kierowcy tych busów


@SzubiDubiDu: Ciężarowe chyba też niektóre to mają nie? Wujek w takim spał i go okradli. To nie
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Choinka... Nie wiem co to ale w ramach przeprosin za ujemną znajomość slangu truckerów opowiem taką krótką fraszkę... Kiedyś znajomy miał BMW E46. Kochał ten samochód przez pierwszy tydzień po zakupie. No ale do rzeczy... Wiedziałam że codziennie jeździ koło mnie, dzwonię do niego:

Ja: Słuchaj, mógłbyś mnie podrzucić jak będziesz jechał po drodze do mojego brata? Z powrotem wrócę sama.
On: Heh jasne pewnie tylko wiesz co nie wiem
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Ale tępy mózg mam dzisiaj sama czasem mówię że wygląda jak choinka.

To chyba nielegalne ogółem nie?? Nie czepiają się niebiescy?

@Stormweaver
krokodyle = ITD chociaż jedno łatwe
wokół komina czyli że jeździć blisko, ciągle koło domu?
Jocker hmm... Śmieszek na CB?
  • Odpowiedz
@Stormweaver: Kiedyś jechałam z CB (samochód Taty) i jakiś gość na trasie mówi "K**wa debilu co hamujesz prawie mi sie zupa z kuchenki #!$%@?ła" to takie heheszki czy serio se zupe typ gotował i to takie "standardowe" u truckerów?
  • Odpowiedz