Wpis z mikrobloga

Naszła mnie refleksja, wpis będzie mocno subiektywny.

Czy #niebieskiepaski mogą mi wytłumaczyć dlaczego nie podoba im się sylwetka w stylu zawodniczek bikini fitness? Dlaczego mocno zdefiniowane mięśnie uważane są za niekobiece? Przecież proporcje tych dziewczyn są mega fajne, a samo ciało jest jędrne i naprawdę dobrze wygląda. Nie wiem, mnie się bardziej podobają mocniej zarysowane łapy, którymi widać, że cokolwiek się podniesie, fajnie zrobione plecy w V, wąska talia, większy tyłek i kształtne nogi. I to nie jest hejt na nietrenujące dziewczyny, bo każdy ma się czuć dobrze sam ze sobą, ale dlaczego Wam, mężczyźni nie podoba się tego typu ciało? I nie mam tu na myśli skrajności czyli kulturystycznych sylwetek u kobiet, a typowe bikini.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 51
@piotrobuchodonozor: przed chwilą czytałam komentarze pod postem jednej ze startujących dziewczyn na grupie kulturystycznej i wielu mężczyzn poza wyrażeniem szacunku za pracę stwierdziło, że im się to nie podoba. Stąd pytanie.

@Kasahara: fakt, ze standardy w bikini się zmieniły i teraz te sylwetki nawet na scenie różnią się niż parę lat temu, mniej odwodnienia, więcej bf niż wcześniej, jednak poza powyższym wpisem, nawet jak rozmawiam o bardziej offseasonowych sylwetkach to
@Kasahara: ja z własnego podwórka mogę przytoczyć sytuację, gdy jak ćwiczyłam łapy (w dodatku w bluzie... ) jakiś mężczyzna zaczął mnie pouczać żebym tak nie ćwiczyła tylko sobie poszła na bieżnię czy coś, a na moje zdanie, że dziś robię łapy, zgodnie z planem zapytał czy 'hehe, dosłownie?'

@AkyszLewusie: to ma dużo zalet :D

@arkadi2020: kobieta ze zdjęcia jest bardzo ładna, mnie osobiście nie podobają się chude łapki, ale
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.