Wpis z mikrobloga

o wyższości desktopu #linux (w szczególności #kde) nad #windows #windows10 odcinek trzeci.
schowek! a w zasadzie jego menadżer. oj tak, byczq. w c# to pewnie jest nie do zakodowania. inaczej największa firma #it mogłaby umieścić ten ficzer w swoim systemie i nie trzeba by było polegać na jakichś third-party oprogramowaniach. szkoda tylko, że programiści #opensource udzielający się w projekcie #plasma5 potrafili to zrobić już ładny czas temu.
bojownicy #gnome: nie, to nie jest kolejny post wymierzony w waszym kierunku. z tego co widzę po twitterze to oba DE bardzo chętnie ze sobą współpracują i sobie kibicują także nie wiem skąd ten agresor za każdym razem, gdy wychwalane jest środowisko KDE.
b.....s - o wyższości desktopu #linux (w szczególności #kde) nad #windows #windows10 ...

źródło: comment_1598636136jRo3dfR0e5pWKIf40ZoZCG.jpg

Pobierz
  • 18
@b4rtois: Jak bardzo lubie KDE i linucha to schowek to nie jest najlepszy przykład wyższości tego DE nad windą :D Ja pierwszy raz się dowiedzialem o windowsowym schowku klikając win + v zamiast ctrl +v. Ale zgaduje, że osoby zainteresowane po prostu to guglują.

Myślę, że powinnieneś jak tego jeszcze nie zrobiłeś w wyższości KDE nie wiem może jego zasobożerność, która jest dużo przyjemniejsza niż na Windzie :)