Wpis z mikrobloga

#debile #samochody

Jadę wczoraj z Austrii z najlepszego burdelu BDSM w Europie i wjeżdżam do naszego 'pięknego' kraju, jestem na wysokości miejscowości Świerklany czy jakoś tak i jakiś debil w Skodzie Superb zajeżdża mi drogę. Hamuje przy tym jak #!$%@?, a następnie zjeżdża na lewy pas i jadąc za mną #!$%@? długimi. Myślę sobie: co jest #!$%@?? Za chwilę mnie wyprzedza i #!$%@? ile fabryka dała znikając z mojego pola widzenia. Opiździałem. Co ja do #!$%@? zrobiłem, że koleś tak zareagował? Jadę kilka kilometrów i patrzę, Skoda #!$%@? do góry kopytami przed stacją Lotos i jakaś #!$%@? w rurkach stoi i macha na mnie. Zatrzymuje się, gość patrzy i chyba zajarzył, że kilka minut wcześniej #!$%@?ł ten 'teatr uliczny'. Pytam spokojnym głosem: "Wszystko w porządku?". Chłopak odpowiada: "Tak, wypadłem tylko z trasy i dachowałem, ale nic mi nie jest". Odpowiadam: "Wszystko w porządku z twoją głową #!$%@?? Mogłeś kogoś zabić...". Gość mimo, że wyglądał jak #!$%@? w rurkach rzuca się na mnie i ryczy: "Bo mnie wszyscy #!$%@? w tych drogich furach! Z dupami które nic nie muszą! Ja muszę #!$%@?ć a wam wszystko z nieba #!$%@? leci!". I ponownie poczułem się dziwnie. Co ja do #!$%@? mu zrobiłem? Może jakieś #!$%@? psychotesty na posiadanie prawo jazdy powinny być bo takie zjeby zabijają rocznie dziesiątki osób na drodze...
  • 42
  • Odpowiedz
  • 1522
@latexlover no słaba akcja ale zbyt mało szczegółów, przede wszystkim proszę rozwinąć temat najlepszego burdelu BDSM w Austrii
  • Odpowiedz
@basssiok: każdy ze znaczkiem lexusa, prosiaka, mercedesa itp oraz każdy kabriolet. Może być nawet z logiem wypożyczalni.

Ludzie absolutnie się na tym nie znają i będą sapać z zazdrości widząc samochód wypożyczony za kilkaset złotych albo kupiony za 20.000-30.000zl a prawdziwe perełki za dziesieciokrotnie większe kwoty potrafią przejechać niezauważone.

Nie polecam kierować się ceną.
  • Odpowiedz
Jadę wczoraj z Austrii z najlepszego burdelu BDSM


@latexlover: #takbylo

Turysta przybywa do austriackiej wioski gdzieś w Alpach. Wynajmuje pokój w jedynym hotelu. Przychodzi pokojówka, turysta zagaduje:
- Czy jest tutaj jakiś burdelik?
- Oczywiście. Frau Marta, drugie piętro, 100 euro.
- Hm. Przepraszam za niedyskrecję, ale wolałbym, wie pani, mężczyznę.
- Oczywiście - Florian, trzecie piętro, 500 euro.
- Przepraszam, czemu Florian jest taki drogi?
- Cóż, wiesz, to wiocha.
  • Odpowiedz