Wpis z mikrobloga

Hej
Jakie macie doświadczenia z aliexpress. Chodzi mi o zakup markowego przedniotu który na Ali jest za 60% ceny polskiego sklepu.
Chodzi mi dokładnie czy warto kupić na Ali obiektyw YN 50mm f/1.8 do Nikona i czy jakość nie będzie gorsza od tego w sklepie pl
#aliexpress #fotografia #obiektyw
  • 9
@Jad0wity: Markowy na Aliexpress? Jeśli producent tego przedmiotu założył sobie sklep na chińskim targowisku, to to okazja.
Ale jeśli ten markowy producent nie handluje na takim targu, to ten przedmiot nie jest markowy.

Przyjmij takie założenie i życie stanie się prostsze.
:-)
@Jad0wity: jesli sprzedawca nie ma specjalnej wysylki, to zostaje ci liczyc na szczescie. Albo wpadnie albo nie.
Przy drozszych produktach celnicy nie sa w ciemie bici i wiedza co i jak. Wtedy placisz 23% od kwoty ktora zaplaciles za przedmiot.
@Jad0wity kupiłem yn 50mm 1.4 do kanona na ali i wygląda legitnie, a sortowałem po najtańszych¯_(ツ)_/¯ jakościowo wygląda lepiej niż moja sigma, ale ta sigma to zoom, więc nie ma co porównywać. Tutaj straszą fejkami, jeżeli rzeczywiście tak łatwo można fejka trafić to już tak ochoczo bym tam nie zamawiał xD