Wpis z mikrobloga

@wroclaw79: próbowałem segregować na mniejszą skalę ( pudełka z przegrodami dla tych najmniejszych klocków plus pudełka ale mój ma największą frajdę z pływania w klockach, nie zmuszam go do budowania z instrukcji i neo zabraniam modyfikować pojazdów co zawyczaj kończy się totalną destrukcja. Ale podziwiam i "zazdraszczam" ściany LEGO.
  • Odpowiedz
@vLENYv: @hamsefellow: https://www.chowaj.com/
przez allegro zamawiasz. Dobre jest to, że to są moduły, które możesz dowolnie konfigurować. Obudowy są tego samego wymiaru, więc szufladki za wyjątkiem tych największych wkładasz jak chcesz. Moduły zaczepiają się o siebie, więc możesz obudować nimi inne meble - tak jak widzisz u mnie, wisząca pólka nie przeszkadza, tak samo listwa przy podłodze itd. Nie trzeba skręcać niczego itd. Poza tym przypadkiem najdłuższe elementy lego akurat
  • Odpowiedz
@wroclaw79: Dzięki, powinni Ci zapłacić za tą reklamę :D Właśnie zauważyłam, że są to moduły dlatego mnie zaciekawiło :) Zależy mi właśnie żeby logicznie posortować klocki, a jak wiadomo, jednych będzie mniej, drugich więcej. No i jestem pod wrażeniem, że aż tyle się zmieściło. Z ciekawości, bo zestawy różnej wielkości, ile tu masz elementów? :)
  • Odpowiedz
9532. Nie wiem czy to tak działa: lista zestawów ale jeśli tak, to takie zestawy.

Kupiłem moduły na dwie raty. Jedna na wyczucie, a potem dokupiłem tych najmniejszych i średnich dwie kolumny wg fotki. Jak widziałeś cena nie jest jakaś powalająca na kolana, więc nawet jak przestrzelisz... to dokup klocków : D

Sortowałem na różne sposoby, najskuteczniejszy to jednak rodzaje, a potem podzbiory z kolorami dopiero. Czyli np. kostki 6x2 kolorowe w
  • Odpowiedz