Wpis z mikrobloga

Dramat z poszukiwaniem pracownika do pracy:(, dzisiaj kolejna osoba która miała być pierwszy dzień w pracy i nie przyszła:(, dzwonię nikt nie odbiera, chociaż żeby zadzwoniła ta osoba dzień wcześniej, że zmieniła zdanie albo nie przyjdzie bo coś tam wypadlo, zmienił plany znalazł coś innego to nie zero odpowiedzi, a człowiek liczy jak głupi:(, inny kandydat był 1 dzień wziął dniówkę i już go nie było następnego dnia:(. Może jakiś Mirek szuka pracy w wentylacji we Wrocławiu? Praca na miejscu, od zaraz, wynagrodzenie w zależności od doświadczenia. Ech jestem już załamany:(
#wroclaw
#praca #wentylacja #rekuperacja
  • 101
  • Odpowiedz
Wszyscy którzy chcieli zacząć pracę i mieli przyjść to powiedziałem że mają zaproponować stawkę jaka interesuje ich na rękę za godzinę pracy, było to kwoty między 18-20zl i na wszystkie zaproponowanie się zgodziłem poza tym każdy miał powiedziane że jeśli będę widział że się sprawdzi i jest samodzielny itd to kasa będzie większa.
  • Odpowiedz
najpierw muszą pokazać doświadczenie, czyli 3 miesiące za najniższą jako okres próbny ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ajdasz: no i bardzo dobrze, okres próbny to super pomysł. Ludzie na rozmowach o pracę lubią sobie powymyślać co to oni nie umieją. Ostatnio właśnie nie przedłużyłem umowy gościowi co na rozmowie opowiadał jakie to ma doświadczenie czego to on nie robił zawodowo i jakich studiów nie kończył a jak przyszło
  • Odpowiedz
@lukaszpinki: ja nie wiem na czym polega praca w wentylacji
Ale zastanów się czy chciałbyś zarabiać 1920 na rękę i spokojnie wyżyć przez miesiąc.
Czy aby nie ma innych zawodów gdzie mniej nie zarobisz,a nic nie zrobisz (ochrona parkingu, dostawca pizzy)
Zaryzykuje stwierdzenie gdyby zarabiał więcej nie miałbyś kłopotu z pracownikiem, bo może praca ciężka i na dworze ale 3000-4000 ma i spokojnie przeżyje miesiąc.

Takie moje przemyślenia
  • Odpowiedz
@lukaszpinki xD kazdy ogarniety w tym temacie zarabia 4 razy tyle w niemczech. Ty potrzebujesz kogos do przyuczenia z lojalka na 6 miesiecy. I jak widzisz nikt za 20 zl nie bedzie robil bo dzis to sa g pieniadze. podziekuj inflacji i rzadowi.
  • Odpowiedz
@muszewymyslec: @karoozela: gościu proponuje 3400 na rękę na początek a Wy mówicie, że to za mało i nikt za tyle nie będzie robić? Ja nie mówię ze to dużo ale po okresie próbnym jak dojdzie do 4k za proste prace to nie jest tak źle chyba co???
  • Odpowiedz