Wpis z mikrobloga

Robaczki w weekend wybieram się do Chorwacji autem na około 10 dni - wyskakiwać z miejscówek godnych polecenia (tak wiem, że jest mnóstwo poradników, blogów, artykułów co i jak w Chorwacji, ale jak wszyscy dobrze wiemy wypok wie najlepiej!).

Zależy mi na pięknych widokach, plaży, nie muszą być to popularne miejscówki z dużą ilością ludzi (nawet lepiej jakby takie nie były).

Biorę po 5 cebul od wszystkich i słucham Państwa!

#podruzujzwykopem #chorwacja #wakacje #roadtrip #urlop
  • 23
  • Odpowiedz
@Rzetelny_89 Trogir niby spoko, ale tak naprawdę nic specjalnego. Zrobił na mnie wrażenie 5 lat temu, gdy pierwszy raz pojechałem do Chorwacji i tu trafiłem. Właśnie jestem ponownie na wyspie Ciovo koło trogiru i stwierdziłem sam dla siebie, że jednak nie wiem czemu tak pozytywnie zapamiętałem to miejsce. możliwe, że po zeszłorocznym wypadzie na półwysep Peljesac i Korcule, ciężko będzie o większe wrażenie. Na pewno warto zatrzymać się po drodze w środkowej
  • Odpowiedz
@Czarna_Eminencja: trochę czytania ze zrozumieniem proponuję. Zawieszone zostają loty z tych państw do Polski, nie ma nigdzie info o zamknięciu granic tychże krajów. Węgry zamykają granicę (ale wyznaczą korytarze tranzytowe dzięki czemu będzie można przez nie przejechać).

@onionspirit
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@onionspirit: tvn - fakty. Ale ja was nie strasze tylko informuje że ja nie pojechalem do MNG przez serbie ani przez CRO bo 1-3 wrzesien ma byc bardzo nie pewnym czasem. Ja nie ryzykowalem.

@Rzetelny_89: tak loty i transport samochodowy nie profesjonalny, dodatkowo jak jedziesz z albani np to w autrii możesz mieć zonk w postaci zawrotki lub kwarantanny. Musisz poczytać.

Dodatkowo wchodzi w grę zagrywka z kwarantanną, którą mogą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiergiejLapczydow: ja pierdziele czlowieku napisalem tylko ze w tv w faktach mowili ze loty beda zabronione transport turystyczny "staly".

To nie jest info ze tak juz jest, napisalem ze nie jade jak co roku do MNG bo zamykaja granice z powodu wyaokich wskaznikow to jest info nie pewne, i napisalem to w formie info ze jak sie tam ktos wybiera to musi sie liczyc zbewentualna kwarantanna przymusowa, bo sytuacja bardzo sie
  • Odpowiedz