Wpis z mikrobloga

nie mogłabym mieć grubego faceta, bo śmierdzą
zróbcie coś ze sobą, a nie tylko chipsy #!$%@?

ja pomimo nadwagi - ładnie pachnę, jestem kształtna, słodka, urocza i fajna

#chubby #zdrowakobita #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #chudnijzwykopem #seks #mikrokoksy #mirkokoksy
Pobierz Mefedronka - nie mogłabym mieć grubego faceta, bo śmierdzą
zróbcie coś ze sobą, a ni...
źródło: comment_1598857935TUJQHZt4rdICPmzkGnMPEW.jpg
  • 230
@Mefedronka: Nie wiem czy wyraziłem się dość jasno, ale po prostu ujawniasz pewien kompleks próbując go przykryć tym, że niby Twoja nadwaga oznacza styl życia, że niby się chude niczym nie interesują, a Ty tak, że jesteś od kogoś lepsza, w szczególności od grubszych facetów.
jestem trochę większa, ale jeżdżę na rowerze codziennie - zwykły albo stacjonarny, hulajnoga, spacerki, wypady na kajaki, namiot, seks w plenerku


@Mefedronka: no ty jesteś jedna, a wszystkie grubsze laski które poznałem miały z tym problem. Nawet jak już wyjdziesz z taką to i tak po 15 minutach jest zmęczona i przypomina to bardziej wyprowadzanie dziecka na spacer.

Jak laska jest gruba przed 25 rokiem życia to jest to niemalże gwarant,
Napiszę pół żartem pół serio. Czy to jest usprawiedliwianie swoich rozmiarów?? Dlaczego obrażasz wszystkie kobiety, które nadwagi nie mają generalizując je?? Co do gadki o długości przyrodzenia, to nadwagę da się zrzucić, przyrodzenie dla odmiany średnio da się wydłużyć, a jeśli masz z tym problem to chyba czas się na BBC przerzucić po prostu :)