Wpis z mikrobloga

@JackMartin: To tak jakbym powiedział. Bot ogląda tylko ekran monitora nie korzystam z API Netflixa. Albo moja babcia czyta ludziom publicznie CD-ACTION wcale nie korzysta z ich maszyny do drukowania by rozprzestrzeniać ich czasopismo za darmo. ¯\_(ツ)_/¯
@JackMartin: Tu nie chodzi o regulamin. Tu trzeba by się zastanowić czy przypadkiem nie kradniesz. Jeśli jest jakaś strona i ty ją sobie w jakiś sposób kopiujesz i puszczasz u siebie to jest trochę nie teges ale nie znam prawa na tyle by ci to opisać. Nie znam też polityki tej firmy na tyle. Dlatego to mnie zastanawia jak to działa. Jak dla mnie to jest to jakaś forma piractwa lub
@RETROWIRUS: Dużo streamerów w takim razie nie miało by na czym bazować swojej kariery, oglądając treści innych na YT i przeglądając Facebooka czy innych stron bez pytania o zgodę serwisu albo strony użytkownika a nie ponoszą za to konsekwencji prawnych najwyżej wyciszając dźwięk gdy utwór posiada prawa autorskie
@JackMartin: Nie ponoszą bo najpierw trzeba zgłosić lub założyć sprawę. Nie wiesz czy właśnie wykop nie pracuje nad tym by ci to ukrócić. Wykop jest firmą więc nie porównuj ich do UŻYTKOWNIKA Youtuba biorącego coś od innego użytkownika. Zresztą co, nie wiesz, że jest tak na YouTube, że masz blokowanie filmików jak tylko leci na nich jakiś utwór objęty prawami, gra, właśnie też strona jeśli zgłosi a nawet produkt który jest
@RETROWIRUS jeżeli łamię regulamin strony i otrzymam gdziekolwiek powiadomienie to wyłącze stream nie ma problemu, nie robię tego na złość. Można nawet wysyłać zapytania na YT to sami zdejmą stream jeżeli łamię ich regulamin. Kończę tutaj ten temat
@JackMartin: . Wiesz, to tak jakbyś wystawił scenę i grał by przyciągać ludzi a ktoś inny puszczał to, że można to oglądać w domu na kanapie i oni idą do domu zamiast do ciebie na koncert. I powtarzam ci, że tu nie chodzi o regulamin strony a o prawo już.