Wpis z mikrobloga

Ciężko się wychodzi ze swojej strefy komfortu jak otaczają Cię idioci xD
Postanowiłam dzisiaj pierwszy raz w tym roku założyć obcasy. Bardzo je lubię, podobają mi się i mam 4 pary butów, które założyłam może po dwa razy w swoim życiu. Ale mam kompleks swojego wzrostu i bardzo źle się czuję jak zakładam 10cm obcasy.
No, ale bardzo je lubię, więc postanowiłam, że w tym roku znów spróbuję się przełamać. Mam właśnie takie botki jesienne, a dzisiaj taka pogoda, więc mogłam je założyć. Poszłam w nich do sklepu przed chwilą. Jest już wieczór, mniej ludzi, założyłam na cała drogę maseczkę i słuchawki więc byłam inkognajto.
Wszystko spoko, idę sobie spokojnie i nagle patrzę, a na jednej ławce siedzi dwóch sebów i każdy pije piwko. No, ale co zrobisz nic nie zrobisz idę dalej. Mijałam ich i usłyszałam jak jeden z nich gwizdnął i zawołał 'ej lala'.
Więc dzięki gurwo xD
#gownowpis
  • 22
@konsumatumest: i nie myśl sobie, że jesteś wyjątkowa a ich zachowanie szowinistyczne. Gdybym ja przychodził to by wolali ej lamusie i liczyli na rozrywkę w postaci awantury. Jeśli serio przeszkadza Ci środowisko w którym żyjesz możesz się przeprowadzić do lepszej okolicy. Ale realnie naucz się mieć wewnętrzny spokój i energię do samej siebie, to nie będą Cię drobiazgi z otoczenia tak wysypywac emocjonalnie