Wpis z mikrobloga

Ej, ale #!$%@? być teraz sprzedawca w sklepie. Bo chcesz sobie w spokoju zarobić, ale nie możesz bo przyjdą ci szury do sklepu bo mają odpały schizofreniczne i robią imbe i zamiast w spokoju zająć się sobą czy tam pracą to musisz się użerać z szurami. #koronawirus tak btw to widać, że szura się nudzi, jakoś jak pracodawca rucha ich w dupe non stop, to tam jest ok. Jedynie maseczki w Żabce przy kupowaniu harnasia wywołują u nich lęki o wolność xD #szury
szynszyla2018 - Ej, ale #!$%@? być teraz sprzedawca w sklepie. Bo chcesz sobie w spok...

źródło: comment_1598949928bw9wAndpO86pVttdXmnI3m.jpg

Pobierz
  • 32
@Krupier: Mnie ciekawi czy ci wszyscy zachwycieni kulturą w Azji z racji maseczek wiedzą, że w takich Chinach maseczki nosi się głównie przez taki syf w powietrzu przez brak jakichkolwiek norm, że inaczej zdechnie się szybko na raka płuc,gdy tylko się da to ludzie masek nie noszą oraz w tych samych Chinach standardem jest plucie na ulicy, smarkanie i dłubanie w nosie w miejscach publicznych a kible publiczne bywają gorsze niż
no dobra mówię o maseczkach


@szynszyla2018: no ja też. Skoro te maseczki tak chronią i tak je noszą w Azji to jakim cudem potężny wirus je ominął i rozprzestrzenił się na świat? O_o

i myciu rąk


Mycie rąk? Wiesz, że żółtki to jedni z większych syfiarzy?

Mnie ciekawi czy ci wszyscy zachwycieni kulturą w Azji z racji maseczek wiedzą, że w takich Chinach maseczki nosi się głównie przez taki syf w
@szynszyla2018: Mycie rąk jest ok i gardzę tymi co tego regularnie nie robią, nad maseczkami (dobrowolnymi!) w sezonach grypowych/przeziębieniowych też można się zastanowić ale wszelkie przymusy skończą się tak jak teraz - olewaniem. Tak samo jak wszelkie działania pozorowane co my teraz robimy wszędzie. Ale do zmiany kultury w kwestii maseczek potrzeba wielu lat, przymusami tego nie zrobimy.
@Pieniek1991 więc mówisz że my w Polsce mamy czyste powietrze? No to myk : rok oddychania we Wrocławiu to równowartość przyjmowanych toksyn jakbyś wypalił 1000 papierosów. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)