Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, wiecie moze o co może chodzić z tym że oprogramowanie firmowe z którego korzystam żeby móc pracować zdalnie z domu #citrix nie działa mi na komputerach stacjonarnych a działa na laptopach? Mam dwa bardzo mocne komputery stacjonarne na których jak je zainsntalowałem to działało tak wolno że w ciągu 8h pracy co najwyżej odpaliłym skype, a jak próbowałem pracować na citrixie na lapkach (duzo slabszych niz moje komputery) to działało normalnie?
W firmie mamy komputery stacjonarne i tam wszystko śmiga, walczyłem z tym dosłownie łącznie z 30h żeby móc pracować na moim komputerze stacjonarnym ale nie da się nic zrobić, czego to może być kwestia?
#programowanie #it #komputery #korposwiat #pomocy #kiciochpyta
  • 6
@Rekordnaklate110: #citrix to zmowa dzisiejszych czasów. Firmy chcą oszczędności,ładują wszystko na remote desktopy, gdzie na jednym serwerze pracuje z tobą setka ludzi i jak jest peak, wszystko zwalnia w #!$%@? i nawet usunięcie dwudziestu kilku linijek w excelu powoduje zawiechę na 20 minut, a ty masz ochotę teleportować się do lokalizacji, gdzie stoi owy serwer i na pełnym #!$%@? po prostu go #!$%@?ć.