Wpis z mikrobloga

Mirki z #remontujzwykopem #lazienka czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć mi coś na temat odpływów liniowych firmy Jano?

To Polska firma z #ostrowiecswietokrzyski czyli w sumie moje okolice, która robi odpływy sprzedawane między innymi w Castoramie. Ich odpływy są w polipropylenu i wykończone stalą nierdzewną i są w dość przyzwoitych cenach (ok. 450 zł), a jeden z ich niewątpliwych atutów to to, że mają bardzo niski montaż (48 mm).

Zastanawiam się jak z jakością polecany mocno Wiper robiony jest cały ze stali, ale jest dwa razy droższy i ma trochę wyższy montaż więc dużo bardziej pasowałby mi ten Jano.

W Internecie nie znalazłem opinii negatywnych, ale pozytywnych i neutralnych też niezbyt wiele (do tego tym ze sklepów to ufam tak średnio).

Liczę na Was :D, tym bardziej, że jak wpisze się za jakiś czas w google odpływ liniowy Jano to pewnie będzie gdzieś wysoko ten wątek więc odpowiedź będzie przydatna nie tylko mi :)
MG78 - Mirki z #remontujzwykopem #lazienka czy ktoś z Was jest w stanie powiedzieć mi...

źródło: comment_1598993328dbQ2bYg1NKjPOxOvKs6CWx.jpg

Pobierz
  • 7
@MG78:

Z doświadczenia...

Chinol kupiony za 200 coś zł... i daje radę. Więc skoro chinol daje radę od 3 lat, to to powinno działać dłużej :)
Chociaż u nas cały jest stalowy, a jedyne elementy plastikowe to rurka odpływowa
@reborn: Wylewki mam tam około 5,5 cm, a nie powinienem kuć nic w płycie żelbetonowej dlatego właśnie ten Jano mocno do mnie przemawia.
@Szokatnica: Mam nadzieję, że będzie działać długo i nie zaleję nikomu piwnicy :D
@MG78: pamiętaj tylko, że musisz mieć też spadki (przeważnie robią taką "kopertę" ze kafelek), więc bez kucia i tak się chyba nie obędzie... I pod wylewką nie ma styropianu?
@MG78: kumam, żaden ze mnie specjalista, kojarzę, że u mnie chyba był. :) W sumie jest jeszcze jedno rozwiązanie, trochę mniej eleganckie, ale skuteczne - delikatny próg przed wejściem do prysznica, który da Ci 2-3 cm.