Wpis z mikrobloga

@Kjedne, chciałem Ci odpisywać w jakiejś dłuższej formie nt. Margot, ale posłuchałem dzisiejszego wywiadu z nią i myślę, że najlepszą odpowiedzią będzie właśnie link do tej rozmowy.
Oceń sam czy taki infantylny prymitywizm służy komukolwiek. Oceń czy odtrącanie od siebie nawet nie tylko osób dotychczas obojętnych sprawie, ale i środowisk mniej lub bardziej życzliwych służy komukolwiek.

Ja wiem, że beka z centrystów i Trzaskowski to „kuta***rz”, a neolibki to już w ogóle gorsze od wprost dehumanizującej polskiej prawicy. Ja wiem, że to musi być fajne tak ustalać kto jest, a kto nie jest prawidziwym sojusznikiem osób LGBT. Wiem też, że bez szerokiego poparcia, także tych ohydnych neolibków, żadnych praw LGBT w Polsce nie będzie. Można, tak jak Margot powiedziała, walczyć jednak nie celując w końcowe zwycięstwo, a raczej dając upust jakimś swoim emocjom, frustracjom i zemstom. Można tak zrobić i zaprzepaścić cały postęp, który wykonaliśmy przez te lata. Tylko po co? Uważasz, że osoby LGBT w Polsce mają czas, żeby czekać na swoje prawa i rozpocząć cały proces zdobywania poparcia od nowa?

#neuropa #lgbt i z bólem serca #bekazlewactwa, bo te wywiady z Margot po prostu są żenujący i mnie obrażają swoją głupotą
RegularJohnny - @Kjedne, chciałem Ci odpisywać w jakiejś dłuższej formie nt. Margot, ...
  • 78
Oceń czy odtrącanie od siebie nawet nie tylko osób dotychczas obojętnych sprawie, ale i środowisk mniej lub bardziej życzliwych służy komukolwiek.


@RegularJohnny:

Nie odtrąciła od siebie środowisk które służą jej sprawie lol.
posłuchałem dzisiejszego wywiadu z nią


@RegularJohnny: właśnie skończyłem to ogłądać, jestesmy jedną osobą :3 ?

Ja wiem, że to musi być fajne tak ustalać kto jest, a kto nie jest prawidziwym sojusznikiem osób LGBT.


@RegularJohnny: no ale tak jak mówi Margot i ja również to pisałem, nie ma jakiegoś KC PALSTWA w Polsce i to co sobie mówi Margot na temat neoliberałów ( czy jak słusznie zauważył @Kondzio11121555 raczej
@wypok312: czyli uważa się za kobietę

,,A krytyka której ulega dotyczy tego że nawet nie starał się udawać kobiety i ośmieszał prawdziwych transwestytów i osoby transseksualne.

,,

Nie uległa żadnej krytyce xd. Nie ma na to żadnych dowodów.
Na wypoku to nawet za to ośmieszanie transów bić chcą margota.


@wypok312: no więc właśnie mylisz transwestytów z osobami transeksualnymi

transwestyta to po prostu obleśny heteryk którego podniecają przebieranki, zazwyczaj obleśny Janusz (fujka)
@Kjedne:
Jeszcze mi ubliżasz albo kpisz, że ja takich rzeczy nie ogarniam.
Transwestyta to chłop przebrany za babę.
A transseksualista to wykastrowany chłop przebrany za babę po terapii hormonalnej.