Wpis z mikrobloga

@Wojciech_Skupien: ten z komentarza podoba mi się bardziej, jedyne, co ja bym zrobił na twoim miejscu, to poszukanie trochę funduszy na zamianę Souceka na kogoś za 5,5, ze względu na ciężki kalendarz Młotów na starcie sezonu. chociaż na pewno do 5 mln jest on najlepszym wyborem. Za 5,5 natomiast masz Armstronga z Southampton, który miał świetną końcówkę poprzedniego sezonu i w obecnym zapewne będzie podstawowym skrzydłowym Świętych.

Jeszcze z drobiazgów, Stephens
@STL9:
Z tego co czytałem to raczej Meslier będzie 1szym bramkarzem Leeds, a nie Casilla.
+ masz 2 pauzujących w 1szej kolejce. Ja też z początku tak chciałem, ale jednak doszedłem do wniosku, że trochę bez sensu. Spróbuję zrobić po jednej zmianie w GW2 i Gw3 a jak będzie więcej niegrających albo lipa to najwyżej szybka dzika karta
@Mysciak: w sumie czy Meslier czy Casilla to się zobaczy po pierwszej kolejce, od razu cena raczej nie spadnie ani nie skoczy + jednak zobaczyłem, że faktycznie mimo składu, który mi się podoba w 1 kolejce nie zapunktują niektórzy, więc dokonałem ewentualnych zmian tak, żeby każdy teoretycznie zagrał