Wpis z mikrobloga

Rozważam poważnie wyprowadzkę z #mbank konta prywatnego oraz firmowego (jednoosobowa DG). Czuje się tutaj obecnie trochę za bardzo brany od tyłu jako klient który ani razu od kilkunastu lat posiadania konta nie sprawiał problemów.

Głównie zerkam na ofertę #ing oraz #aliorbank - co jest teraz na topie jeśli chodzi o #banki #bankowosc ? Chciałbym mieć przede wszystkim spokój ducha i fajnie byłoby nie mieć złodziejskich stawek przy płatnościach kartą w eur/usd. W gre też może wchodzić stworzenie osobnego rachunku w eur jeśli będzie to korzystniejsze.

Jeśli ktoś zechce się podzielić swoimi wrażeniami z tych lub innych banków to będę wdzięczny.
#banki
  • 5
@lukasin: ja parę lat temu, w związku z kredytem przeszedłem na Millennium i nie narzekam. Spoko aplikacja, z płatnością za parkingi czy komunikację miejską oraz autostrady. Też mam DG i między prywatnym i firmowym, przełączasz się z jednego loginu, co też jest wygodne. Co do obecnej oferty EUR itp. się nie wypowiem, tymbardziej, że dla nowych klientów pewnie inna, ale jak Ci proponują kredyt, to z RRSO poniżej 10%, a nie
@lukasin: w ING i Millennium będzie ci dobrze. Przewagą pierwszego jest pokazywanie transakcji w historii wg wykonania a nie rozliczenia. Niestety w drugim przypadku jest to dla mnie mylące bo płacę głównie kartą